Biała i szara koperta M5

Kilka lat temu postanowiłam, że założę całkiem nową firmę. W sumie to zmusiła mnie do tego sytuacja ekonomiczna. Wtedy okazało się, że zakład pracy, w którym pracowałam musi zostać poddany likwidacji, a ja muszę bardzo szybko znaleźć nową pracę. Postanowiłam więc, że zacznę produkować koperty, w tym kopertę M5.

Jaka koperta M5 będzie najlepsza?

koperty m5Musiałam znaleźć biznes szyty na miarę dla mnie. Dlatego postanowiłam, że najlepszym wyjściem będzie produkcja kopert w różnych formatach. Takie koperty m5 są bardzo popularne, bardzo dużo urzędów je zamawia, ponieważ wysyłają swoje pisma w takich właśnie kopertach. Koperty mogą być produkowane z różnego papieru, co wpływa na ich właściwości. Dodatkowo warto wiedzieć o tym, że mogą one być dodatkowo wzmocnione, poprzez na przykład dodanie do nich foli bąbelkowej. Takie koperty oczywiście są nieco droższe od zwykłych, ale są też dużo bardzo bezpieczne jeśli chodzi o ochronę zawartości w środku koperty. Warto także wiedzieć o tym, że koperty produkowane są z białego lub szarego papieru. Poza tym można je produkować z papieru, który pochodzi z ze źródeł odnawialnych, co jest bardzo ekologiczne. Dodatkowo produkujemy też koperty, które są koloryzowane. Można również zamówić specjalne koperty, które są na przykład z logiem danej firmy lub też innym napisem. W takim przypadku trzeba także kupić drukarkę dla swojej firmy produkującej koperty.

Moją firmę, która produkuje kopert, w tym także te o formacie M5 założyłam całkiem przypadkowo. Ponieważ wpadłam na ten pomysł wtedy, gdy przez długi czas nie mogłam znaleźć pracy na etacie. Okazało się jednak, że była to na pewno bardzo dobra decyzja. Teraz mam wielu klientów, którzy zamawiają u mnie bardzo dużo kopert regularnie w różnych formatach.