Ciekawe mebelki dla lalek

Gdy byłam małą dziewczynką, marzyłam o drewnianych mebelkach dla lalek. Niestety, w tamtych czasach były one praktycznie niedostępne, a na pewno moich rodziców nie byłoby na nie stać. Wpadłam na taki pomysł, że sama sobie zorganizuje mebelki dla lalek, dlatego prosiłam bliskich, żeby nie wyrzucali kartoników i kapsli. Pamiętam, że zawsze zazdrościłam swojej przyjaciółce, ponieważ jej tata był stolarzem i mogła dzięki temu mieć cudowne, drewniane mebelki dla lalek.

Szeroki wybór mebelek dla lalek

mebelki dla lalekDziś, kiedy patrzę na półki w sklepach, mało nie dostaje zawrotu głowy. Jest dosłownie ogromny przepych tego rodzaju zabawek. Podobnie rzecz się ma w przypadku wyboru lalek Barbi. Niegdyś, leżały na sklepowych półkach, może dwie lalki, ale i tak mało kogo było na nie stać. Ja sama posiadałam tylko jedną lalkę, którą dostałam na urodziny. Moim marzeniem było stworzenie dla mojej ukochanej lalki domku o ciekawym wyposażeniu. Wycinałam z kartonów różne obiekty, sama wymyślałam mebelki dla lalek, czasami naprawdę bardzo oryginalne. sprawiało mi to ogromną radość i satysfakcję, że potrafię sama sobie poradzić. Byłam niezwykle zaradną dziewczynką o bardzo bujnej fantazji. Pomagała mi w realizacji moich dziecięcych marzeń babcia,która robiła na drutach małe dywaniki, które rozkładałam lalkom. Musze przyznać, że to były spaniałe czasy, za którymi trochę tęsknię.

Sądzę,że miałam ciekawe dzieciństwo,własnie dlatego, że nie dotknęła mnie jeszcze era konsumpcjonizmu. O wszystko musiałam sama się starać, doceniałam najdrobniejsze podarunki, dbałam o zabawki. Jeżeli wykonałam sama mebelki dla lalek, to przynajmniej miałam pewność, że są one jedyne w swoim rodzaju. Zawsze były niepowtarzalne, wyjątkowe i oryginalne, choć zrobione z kartonu. Do tego czułam dużą satysfakcję, kiedy je wykonywałam.