Doradcy leasingowi mają rabaty w salonach samochodowych

Dlaczego warto w sprawie leasingu wybrać się do jednego ze znanych doradców czy też pośredników leasingowych? Jest kilka powodów, dla których warto to zrobić. Na pewno dlatego, że możemy w ten sposób wybrać najatrakcyjniejsze finansowanie dla swojej firmy. Każdy doradca ma przecież dostęp do większości ofert firm leasingowych. Ma też znajomości w salonach samochodowych.

Dzięki pomocy doradcy auto możemy kupić taniej

doradca leasingowy poznańJeśli trafimy na właściwego człowieka od leasingów to możemy zyskać potrójnie. Po pierwsze – oszczędzamy cenny czas, który musielibyśmy poświęcić na przeglądanie ofert banków i firm leasingowych. Po drugie – oszczędzamy pieniądze, bo dzięki pomocy doradcy wybierzemy najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Po trzecie – samochód możemy kupić dużo taniej, bo każdy doradca leasingowy Poznań ma rozległe kontakty w salonach samochodowych i komisach. A dzisiaj warto skorzystać ze znajomości, bo salony samochodowe nie są skłonne do oferowania rabatów klientom indywidualnym przychodzącym do nich z ulicy. Pomoc doradcy leasingowego może się okazać nieoceniona, bo średnie rabaty po takiej znajomości to nawet kilka tysięcy złotych. Szukając dobrej oferty leasingowej zwróćmy się o pomoc do dobrego i sprawdzonego pośrednika leasingowego. W każdym mieście działa ich bardzo wielu, więc wystarczy sprawdzić opinie w internecie. W ten sposób znajdziemy doradcę, którego polecają inni przedsiębiorcy.

Wizyta u profesjonalnego doradcy od leasingów może oznaczać dla przedsiębiorcy nawet kilkanaście tysięcy złotych oszczędności. Dzięki pomocy doradcy na pewno zaoszczędzimy na wyborze najkorzystniejszej oferty. Jeśli doradca będzie chciał skorzystać ze swoich znajomości to drugie tyle będziemy mogli zaoszczędzić w salonie samochodowym na zakupie nowego auta.