Ekskluzywny apartament w Zakopanem

W tym roku z chłopakiem na miejsce naszego corocznego wypadu na narty wybraliśmy Zakopane. Przyznam szczerze, że rzadko jeździmy w polskie góry, ale myślę, że czasami warto docenić to, co ma się blisko siebie. W Zakopanem zaskoczyło mnie to, że istnieje tam naprawdę taka dobra baza noclegowa, która ma dużo do zaoferowania.

Apartament był bardzo luksusowy i duży

ekskluzywne apartamenty zakopane z basenemWiem, że pewnie wiele osób powiedziałoby, że zatrzymywanie się w ekskluzywnym hotelu w górach jest bezsensu, bo powinno cieszyć się przyrodą i możliwością uprawiania sportów zimowych. Ja jednak uważam, że nie ma nic lepszego po ciężkim dniu na stoku niż kilkanaście minut w saunie albo wizyta na basenie. Dlatego też kiedy szukałam jakiegoś fajnego hotelu w Internecie to szukałam pod hasłem „ekskluzywne apartamenty Zakopane z basenem” i oczywiście udało mi się znaleźć coś naprawdę super. Zarezerwowaliśmy miejsce w apartamencie, który był częścią naprawdę dużego i luksusowego hotelu. Apartament był piękny – widać było, że wyposażenie było bardzo drogie, co bardzo mi się podobało. W łazience znajdowała się wanna z hydromasażem, którą używałam właściwie codziennie. Codziennie chodziliśmy reż z chłopakiem na basen, który był bardzo duży i fajnie mi się tam pływało. Ale to co podobało mi się w tym apartamencie to ogromne okna, które miały widok na góry. Nie mogłam się na ten widok napatrzeć, bo czułam się trochę tak jakbym była na dworze, przy tych górach.

W Zakopanem byłam po raz pierwszy i bardzo mi się ta miejscowość spodobała. Jest tam zawsze dużo ludzi, ale akurat mnie to nie przeszkadza. Bardzo lubię kiedy wokół dużo się dzieje. Hotel, w którym się zatrzymaliśmy spełnił wszystkie moje oczekiwania. Najbardziej podobała mi się obsługa, która miała świetne podejście do klienta. Z pewnością wystawię temu hotelowi dobra opinię w Internecie.