Gabinet kosmetyczny na Bałutach

 

Od miesiąca mieszkam w Łodzi. Przeprowadziłam się tutaj ze względu na studia. Zamieszkałam w akademiku i chociaż wygodniej pewnie byłoby mi mieszkać w jakimś mieszkaniu to i tak mi się podoba. Parę dni temu pierwszy raz poszłam w tym mieście do kosmetyczki i jestem bardzo zadowolona.

Znalezienie fajnej kosmetyczki w Łodzi było proste

kosmetyka łódź bałutyJako, że nie znam jeszcze dobrze Łodzi i nie chciałam jeździć w jakiejś nieznane mi dzielnice albo do centrum środkami komunikacji miejskiej, postanowiłam poszukać jakiegoś gabinetu kosmetycznego w okolicy swojego akademika. Nie wiem jak kiedyś radzili sobie ludzie nie mogąc korzystać z Internetu, ponieważ pięć minut wystarczyło mi by dzięki wpisaniu w wyszukiwarkę internetową „kosmetyka Łódź Bałuty” by znaleźć odpowiedni salon. Wizyta w tym salonie była bardzo przyjemna. Bardzo podoba mi się to jak zostały zaaranżowane jego wnętrza, bo jest tam przytulnie, ale i bardzo nowocześnie. Lubię taki styl, więc czułam się tam bardzo komfortowo. Nie mogę nie wspomnieć o tym, że fotel, na którym siedziałam był wyjątkowo wygodny. Generalnie poddałam się zabiegowi oczyszczania twarzy, ponieważ czułam, że zaczęły mi się robić zaskórniki. Oprócz tego skorzystałam też z szybkiej regulacji brwi woskiem i jestem w szoku jak ładnie i szybko wyszło to dziewczynie, która mi to robiła. Chciałam też zrobić sobie pedicure, ale na tę usługę trzeba zapisywać się ze sporym wyprzedzeniem.

To nie ostatni raz kiedy byłam w tamtym gabinecie kosmetycznym. Bardzo mi się tam spodobało, a więc na pewno będę chodzić tam regularnie regulowanie brwi i zabiegi oczyszczające na twarz. Widziałam, że mają też tam inne fajne zabiegi, a więc może w przyszłym miesiącu wybiorę się kolejny raz na oczyszczanie twarzy i skorzystam też z jakiegoś zabiegu nawilżającego, które są tam w bardzo przystępnych cenach.