Gdzie kupić półkoła z metalu?

 

Urwanie się paska od torebki jest głównym powodem jej wymiany. Wiele osób rezygnuje z wymiany paska na nowy, obawiając się, że usterka ta szybko się powtórzy. Aby temu zapobiegać, warto wzmocnić pasek z pomocą metalowych elementów.

Ile kosztują półkółka metalowe?

półkółka metalowe cenaWiele osób spotkało się z przypadkiem zerwanego paska od torebki. Najczęściej jest to spowodowane przez niskiej jakości element utrzymujący pasek. Producenci torebek w tym celu wykorzystują najczęściej bowiem plastikowe klamry zaciskowe, które łatwo pękają. Znacznie lepszym wyborem zaś są półkółka metalowe cena tych elementów jest zaskakująco niska. Dzięki temu, że te elementy są wykonane z metalu, znacznie zwiększają maksymalne obciążenie danej torby, plecaka czy też torebki. Co więcej, nie ma praktycznie możliwości żeby taki element pęknął, co pozytywnie wpływa na korzystanie z danej torby. Najlepiej takie półkółka do torebek kupować w internetowych sklepach z dodatkami kaletniczymi. Znajdziemy tam bowiem ich zdecydowanie największy wybór, pod katem rozmiaru, średnicy, koloru i wielu innych cech. Pozwoli nam to na kupienie takich elementów, które będą idealnie pasowały do torebki czy tez torby, z której na co dzień korzystamy. Warto także pamiętać o tym, że takie półkółka idealnie sprawdzą się w przypadku pasków mocowanych na karabińczyk, które w obecnych czasach są zdecydowanie najpopularniejsze. Wszystko to sprawia, że obecnie półkółka metalowe są zdecydowanie najpopularniejszym akcesorium kaletniczym dostępnym w sprzedaży.

Paski od torebek nie muszą się szybko zrywać o ile odpowiednio je wzmocnimy. W tym celu można użyć metalowych dodatków kaletniczych. Znacznie zwiększą maksymalne obciążenie torebki a przy okazji poprawią jej wygląd, dzięki atrakcyjnemu wyglądowi.