Gdzie w Warszawie znajdę gabinet protetyczny?

Na stare lata postanowiłam w końcu sprawić sobie sztuczną szczękę. Praktycznie nie miałam już swoich zębów i coraz gorzej radziłam sobie z gryzieniem. Zanim jednak do tego doszło, najpierw musiałam znaleźć odpowiedniego protetyka, który by się tym zajął. Zależało mi na tym, aby trafić do rzetelnego i sprawdzonego protetyka. Najlepiej takiego, który posiada swój gabinet blisko mojego miejsca zamieszkania.

Umówiłam się z renomowanym protetykiem

protetyka w warszawie na woliOd razu zabrałam się za poszukiwania odpowiedniej osoby. Szybko okazało się, że bez problemu znalazłam bardzo dobrego protetyka w Warszawie na Woli. Mieszkałam niedaleko, dlatego w pierwszej wolnej chwili udałam się do jego gabinetu protetycznego i zapytałam o wolne terminy. Udało mi się zapisać już na następny tydzień. Na pierwszej wizycie wytłumaczył mi on na czym polega leczenie protetyczne i z czym będzie się ono wiązało. Pobrał on także odciski moich szczęk, aby przygotować dla mnie sztuczną szczękę. Następnie musiałam jeszcze wstawić się na kilka dodatkowych wizyt, aby jak najlepiej dopasować i wyszlifować sztuczną szczękę. Dzięki temu idealnie leżała ona w moich ustach, a jej noszenie nie wiązało się dla mnie z żadnym bólem, ani nawet drobnym dyskomfortem. Najważniejsze było dla mnie to, że leczenie okazało się proste i szybkie. Teraz mogę już cieszyć się pięknymi zębami i bez problemu gryzę nawet twarde rzeczy.

Bardzo się cieszę, że trafiłam do tak renomowanego protetyka. Stosował on innowacyjne metody leczenia i stosował najwyższej jakości materiały do przygotowania sztucznej szczęki. Dzięki temu mam pewność, że jest ona wysokojakościowa i będzie mi służyła nawet przez długie lata. Ostatnio nawet poleciłam tego protetyka mojej przyjaciółce, która wybiła sobie zęba podczas wypadku.