Gips do wykonywania odlewów

Jakiś czas temu postanowiłam zająć się rękodziełem, które w obecnych czasach jest niezwykle modne. Jako, że mam zdolności plastyczne postanowiłam rozpocząć swoją pracę z rzeźbą. W tym celu próbnie skorzystałam z gipsu ceramicznego, który ma ładny kolor, a poza tym jest bardzo elastyczny. Jako, że figurki świetnie zaczęły mi wychodzić postanowiłam zacząć tworzyć na poważnie.

Gips ceramiczny do prac rzeźbiarskich

gips ceramiczny lublinPostanowiłam wystawić swoje najlepsze prace na grupę, która zajmuje się promowaniem rękodzieła w social mediach. Jakie było moje zdziwienie, kiedy napisały do mnie trzy osoby w celu zapytania się o cenę pokazywanych prac oraz kolejne dwie z zapytaniem czy mogę wykonać coś w gipsie na podstawie indywidualnego projektu. Obecnie zamówień mam tyle, że poszukuje hurtowni z gipsem ceramicznym. W celu poszukiwań postanowiłam wykorzystać internet i za pomocą frazy gips ceramiczny lublin odnaleźć tanią hurtownię niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Jako, że mój mały biznes się kręci to potrzebuję dość dużych ilości gipsu ceramicznego. Niestety mam dość ograniczone miejsce, w którym mogłabym go przechowywać dlatego dość często potrzebuję go zamawiać. Lokalizacja w niedalekiej odległości od domu znacznie mi to ułatwia. Jak zawsze na internecie mogę polegać. Dzięki wpisaniu frazy w wyszukiwarkę wyświetliły mi się w kolejności najbliższe miejsca, gdzie takiego zakupu mogę dokonać.

Nigdy nie wierzyłam za bardzo, że rękodzieło jest opłacalne. Jednak obecnie żyjemy w czasach, gdzie wszystko co ręcznie robione jest modne. Na moje szczęście mam rękę do takich prac, dzięki czemu pozwala mi to dorobić do mojej pensji. Może kiedyś zajmę się tylko i wyłącznie rzeźbieniem w gipsie ceramicznym, ale na razie muszę sprawdzić czy jest to opłacalne i czy będę miała tylu klientów.