Hokery stworzone dla barów i knajp

Wygodne krzesło to podstawy mebel w każdej restauracji, barze czy knajpie. W lokalach gastronomicznych doskonale się sprawdzą siedzenie z wygodnym oparciem lub duże ławy dopasowane do stołów. Natomiast przy ladach barowych lepsze będą wysokie stołki, których jest mnóstwo na rynku.

Jaki hoker wybrać do knajpy?

hokery nowoczesneKażdy właściciel lokalu z alkoholem będzie chciał aby wystrój wnętrza przyciągał klientów i był funkcjonalny. Poza wysokim standardem usług i dobrym jakościowo asortymencie alkoholowym, ważne są także atrakcje jakie może zagwarantować swoim klientom. Bywają klienci, którzy chcą wpaść na piwo i wyjść a będą też tacy, którzy będą chcieli spędzić więcej czasu w barze więc umeblowanie lokalu musi im to umożliwić. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia barów i knajp są hokery nowoczesne i praktyczne. Są to wysokie stołki barowe, które doskonale się sprawdzają przy ladach barowych, ponieważ zajmują mało miejsca i stoją na jednej, stabilnej nodze. Mają regulowaną wysokość, dzięki czemu można je dotować do indywidualnego wzrostu klienta. Niektóre modele posiadają niewielkie oparcia, które dodatkowo zwiększają komfort siedzenia. Hoker również sprawdzi się w domowej kuchni jeżeli posiadamy dużą wyspę kuchenna, przy której można ustawić takie dwa lub trzy krzesła. Goście barów chętnie korzystają z takiego siedzenia ponieważ dużo ludzi samotnie przychodzi do lokalu i ma ochotę porozmawiać z barmanem, lub nie dosiadając się do nikogo, nawiązać kontakt z inną samotną osobą. Ich ceny zależą od marki oraz od rodzaju materiału z jakiego są wykonane. Najtańsze są już dostępne od ok. 200zł i są wykonane ze stali nierdzewnej a ewentualne oparcia mają z tworzywa sztucznego.

Poza wygodnymi fotelami czy krzesłami, z których korzystają klienci siedzący przy stołach lub ławach, dobrze mieć parę hokerów przy barze. Dobrze wyposażona knajpa powinna je mieć na stanie, bo sporo klientów spędza czas tylko przy ladzie barowej.