Innowacyjny model zegarka Breitling

Marka Breitling jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą zegarmistrzostwa w udoskonalaniu naręcznego chronografu. W ubiegłym stuleciu odegrała znaczącą rolę w produkcji zegarków i przyrządów pomiarowych stosowanych w przemyśle, do celów naukowych i wykorzystywanych w sportach.

Szwajcarskie czasomierze Breitling

zegarki breitlingBreitling jako pierwszy stworzył specjalistyczny i innowacyjny chronograf, który uwielbiany jest przez amatorów zegarmistrzostwa do dnia dzisiejszego. Najbardziej znane zegarki Breitling to przede wszystkim czasomierze przeznaczona dla lotników i pionierów awiacji. Modele zegarków charakteryzuje niesamowita dokładność chodu i wiele praktycznych funkcji. Wśród czasomierzy znajdują się przede wszystkim zegarki z automatycznym naciągiem posiadające funkcję chronografu z ośmiodniową rezerwą chodu. Zegarki posiadają także mechaniczny napęd oraz dodatkowe funkcje wykorzystywane podczas uprawiania sportów powietrznych. Zegarki marki Breitling to niepowtarzalne modele charakteryzujące się wysoką jakością, unikatowym wyglądem, a także funkcjonalnością. Modele sygnowane są charakterystycznym logiem na elementach kopert i bransolet. Dodatkowe 3 tarcze na cyferblacie stanowiące analogowy stoper nadają zegarkom charakterystyczny wygląd rozpoznawalny na całym świecie. Wśród fanów marki Breitling, poza amatorami lotnictwa, znajduje się również wiele osobistości świata kina i polityki.

Na rynku polskim zegarki dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych renomowanych przedstawicieli szwajcarskiej marki. Dostępnych jest wiele serii i modeli posiadających dodatkowe funkcje charakterystyczne dla zegarków Breitling. Do najbardziej znanych zaliczany jest przede wszystkim model Adventure i Aviator 8. Niektóre zegarki posiadają dodatkowo certyfikaty dokładności chodu. Ceny kształtują się od kilkunastu tysięcy zł wzwyż. Dostępne są modele męskie i damskie.