Internetownia hurtownia dla kwiaciarni

Od kiedy pamiętam moi rodzice prowadzili kwiaciarnie, która cieszyła się dużą renomą niemal w całym miasteczku. Kwiaciarnia nadal istnieje, a moi rodzice chcąc odpocząć zatrudnili do niej kilku młodych pracowników. Ja nie chciałam przejmować kwiaciarni, zrobi to pewnie mój młodszy brat. Miłość do florystyki, którą przelała na mnie mama, postanowiłam wykorzystać w inny sposób.

Dobrze zaopatrzona hurtownia florystyczna

internetowa hurtownia florystycznaMoi rodzice od kilkudziesięciu lat prowadzę dużą, renomowaną w cały miasteczku kwiaciarnię. Kiedyś sami robili praktycznie wszystko, teraz zatrudnili pracowników. Mama zaraziła mnie miłością do kwiatów i do tworzonych z nich kompozycji. Nie chciałam jednak przejmować kwiaciarni, tym prawdopodobnie zajmie się mój młodszy brat. Miałam inną wizję na zarabianie pieniędzy, zauważyłam bowiem pewną niszę na rynku. Moi rodzice zawsze mieli problem ze znalezieniem dobrze wyposażonej hurtowni. W akcesoriach florystycznych dość duże znaczenie ma jakość. Znając potrzeby kwiaciarni postanowiłam, że dobrym pomysłem na biznes będzie internetowa hurtownia florystyczna, która posiadałaby bogaty i profesjonalny asortyment. Założyłam więc taką hurtownię, stawiając wszystko na jedną kartę. Udało mi się nawiązać współpracę z firmami, produkującymi najbardziej renomowane akcesoria florystyczne. Hurtownia działa od niecałego roku, a już może pochwalić się dużymi zyskami. Tak jak się spodziewałam, okazało się, że na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu kwiaciarnie.

Moi rodzice nauczyli mnie miłości do florystyki, gdyż od kiedy pamiętam prowadzą własną kwiaciarnię. Dzięki temu odkryłam niszę do zapełnienia na rynku i otworzyłam własną działalność. Od roku prowadzę z sukcesami hurtownię florystyczną, oferująca wysokiej jakości akcesoria.