Jakie ogrodzenie wybrać?

Udało się! W końcu ukończyliśmy budowę naszego nowego, pięknego, własnego domu. Był wprawdzie jeszcze w stanie developerskim – ale to już bliżej niż dalej. Budowa trwała stosunkowo bardzo krótko – uwinęliśmy się w niecałe dwa lata i siedem miesięcy. Już nie mogę się doczekać kiedy wszystko będzie wykończone pod klucz i będziemy mogli kupować meble, urządzać i wprowadzić się. W między czasie postanowiłam na każdym ważnym etapie trwających robót zrobić mini poradnik przydatny dla każdego w podobnej do naszej sytuacji. Mam nadzieje, że spodoba się Państwu i będzie pomocny.

Stawiamy nowe, solidne ogrodzenia dla naszego domu

ogrodzenia paneloweU nas właśnie przyszedł czas na ogrodzenie. Sprawa wcale nie była taka prosta jak to się wydaje. Rynek jest bardzo rozległy i oferuje dużo możliwości. My potrzebowaliśmy czegoś w atrakcyjnej cenie, przy czym mającego ładny, nowoczesny wygląd. Wiadomo również jakość się liczy – ogrodzenia musiało być solidna, dobrej jakości i wytrzymywać wszelkie działa atmosferyczne. Wybieraliśmy spośród bogatej oferty licznych sklepów internetowych oraz stacjonarnych. My z mężem po długich przemyśleniach i negocjacjach zdecydowaliśmy się ostatecznie na ogrodzenia panelowe. Jest to naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie jakie w tej chwili oferuje nam dosyć rozległy rynek. Może wybierać wysokość oraz szerokość paneli. Struktura sitaki również jest do wyboru. W kwestii podmurówki także mieliśmy duże pole do popisu. Zdecydowaliśmy na panele ogrodzeniowe z sitakom w kolorze czarnym z drobnymi oczkami, wysoką na dwa metry i długą na dwa i pół metra.

Nasz działka jest bardzo duża, jej powierzchnie wynosi ponad dwadzieścia siedem arów – ogrodzenie panelowe zakupiliśmy w bardzo atrakcyjnej cenie. Przy takim metrażu jest to świetne rozwiązanie. Dodatkowo wygląda ładnie, nowocześnie i jest bardzo solidne.