Jeansowe spodnie dla mężczyzn

Nie tylko kobiety lubią się dobrze ubrać. Moda dotyczy także mężczyzn. W ostatnim czasie bardzo modne są spodnie typu joggery. W sklepach odzieżowych są one dostępne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Typów takich spodni jest bardzo dużo. Mogą być ubieranie do wszystkich sportowych butów męskich. Natomiast kobiety mogą je łączyć nie tylko na sportowo ale także do szpilek na elegancko. 

Joggery z dziurami i przetarciami

joggery męskieNajmodniejsze w tym sezonie to nie wątpliwie spodnie przetarte lub z dziurami na udach. Joggery męskie czy damskie znajdują się napewno w każdej szafie. Są zazwyczaj z miękkiego jeansu lub materiału dresowego bawełnianego. Na kostce zakończone gumką i w pasie bardzo często też jest albo zamek albo gumka. Najczęściej kupujemy joggery czarne ale białe lub w kolorze jeansu też są bardzo modne. Jeśli chodzi o modę męską, joggery najlepiej pasują do zwykłego t-shirtu i adidasów. Kobiety natomiast mogą je łączyć na sportowo ale także z elegancką bluzką i butami też ładnie się komponują. W tym sezonie w naszych szafach nie może zabraknąć spodni z gumką w kostkach. Stały się one hitem tej wiosny i zapewne jeszcze trochę będą najmodniejszych fasonem spodni damskich i męskich. Joggery można zakupić praktycznie w każdym sklepie z odzieżą. Cena zależy od producentami materiału. Natomiast za joggery damskie zapłacimy ok 100-150 zł, za męskie około 200-250 zł.

Chcąc wyglądać zawsze na czasie musimy podążać za panującymi trendami w modzie. Do takich modnych spodni napewno należą joggery męskie i damskie. Gumki w kostkach i czasem w pasie są znakiem szczególnym joggerów. Bardzo modne, a zarazem wygodne spodnie joggery najczęściej kupujemy z miękkiego jeansu z domieszką elastanu. Takie spodnie kupimy w każdym sklepie odzieżowym.