Kalendarze dla mojej firmy

Zawsze pod koniec każdego roku zamawiam specjalne gadżety z logiem mojej firmy albo grafiką związaną z przedsiębiorstwem. W tym roku oczywiście też w listopadzie już złożyłem zamówienie w zaprzyjaźnionej drukarni. W tym roku zdecydowałem się zamówić oprócz takich gadżetów co zawsze również jakieś rzeczy, których nigdy wcześniej nasza firma nie miała.

Kalendarz trójdzielny okazał się bardzo użytecznym gadżetem

Kalendarze trójdzielne dla firmNajczęściej zamawiałem długopisy, ołówki, teczki oraz inne drobne gadżety, które później używali pracownicy firmy mojej i mojej żony. Bardzo często takie przedmioty dawaliśmy naszym klientom i kontrahentom. Co roku zamawiałem również kalendarze na nowy rok z pięknym logiem naszej firmy. Zawsze były to kalendarze książkowe, które zawsze bardzo podobały się kontrahentom, którzy dostawali je od nas w prezencie świątecznym. W tym roku zdecydowałem się jednak na zamówienie także kalendarzów trójdzielnych. W porównaniu z kalendarzami książkowymi, kalendarze trójdzielne dla firm są o wiele tańsze, a jak okazało się są równie, jak nawet nie bardziej użyteczne niż takie w formie notatnika. Wiele z kalendarzy trójdzielnych, które zamówiłem trafiło do biur w naszej firmie gdzie okazały się naprawdę przydatne. Pracownicy zapisują w nich najważniejsze zdarzenia na bieżący i przyszły miesiąc. Firma drukarska spisała się naprawdę dobrze, ponieważ kalendarze zostały wydrukowane na mocnym, grubym papierze i widać, że ich jakość jest naprawdę dobra.

Jestem naprawdę zadowolony z tego jak wyglądają kalendarze trójdzielne, które zamówiłem. Nie spodziewałem się, że taki zwykły kalendarz może wyglądać tak dobrze. Okazały się one również bardzo przydatne i dobrze prezentują się na ścianach w biurach naszej firmy. Jestem pewien, że w przyszłym roku znów zamówię zarówno kalendarze książkowe, jak i trójdzielne.