Kupiłem pracownikowi program do wizytówek

Od kiedy założyłem firmę to w nic więcej nie inwestowałem. Posiadałem już dla pracowników niezbędny sprzęt do pracy i nie widziałem konieczności, żeby cokolwiek zmieniać. Klienci zawsze byli zadowoleni z usług mojej firmy a to przecież było najważniejsze.

Wydajniejsza praca z nowym programem do wizytówek

programy do wizytówekPracownik, który wykonywał u mnie w firmie wizytówki dla klientów ostatnio przyszedł do mojego gabinetu. Rozmawiałem z nim na temat programu do wizytówek, z którego korzystał i był on już dawno przestarzały. Wyjaśnił mi, że na rynku były nowsze rozwiązania i nie mogliśmy odstawać aż tak. Dwóch klientów zrezygnowało z wizytówek właśnie z takiego powodu. Nie miałem pojęcia ile kosztowały takie programy do wizytówek, ale zapewniłem pracownika, że nowy program dostanie na pewno. Zadzwoniłem do firmy, z którą swego czasu miałem okazję współpracować i postanowiłem od nich zamówić program do tworzenia wizytówek. Zaoferowano mi program, który był najnowszy. Zostałem zaproszony, żeby go wypróbować i zabrałem ze sobą Jacka, pracownika, który wykonywał u mnie wizytówki. To on pracował na tym programie i decydował o wszystkim. Jacek był zachwycony i od razu powiedział, że z takim programem jego praca będzie o wiele bardziej wydajniejsza a klienci na pewno będą chętniej korzystać z naszych usług. Zakupiłem więc to profesjonalne oprogramowanie. Nie planowałem wydawać pieniędzy, ale to była sprawa priorytetowa. Nie chciałem tracić więcej klientów. Musiałem o nich zadbać.

Dzięki nowemu programowi nie tylko zyskałem klientów, ale za to pracownik mógł wykazać się jeszcze większą kreatywnością. Jacek pracował u mnie od lat, ale dopiero dzięki nowemu programowi zauważyłem jak ogromny talent posiadał ten chłopak. Był moim cennym pracownikiem.