Kupno działki w Piasecznie

Piaseczno jest miastem położonym w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów. Miasto jest oddalone około 17 kilometrów od centrum Warszawy. W mieście jak i w powiecie piaseczyńskim jest bardzo duży wybór działek budowlanych. Rozważając kupno działki pod budowę domu w podwarszawskiej lokalizacji, warto rozważyć ziemię w powiecie piaseczyńskim. 

Działki w dobrej cenie

działki piasecznoPiaseczno jest położone w sąsiedztwie aglomeracji warszawskiej. Miasto jest bogate w zabytki oraz bardzo spokojne. Osoby rozważające kupno działki w lokalizacji pod warszawa powinny przeanalizować rynek nieruchomości w tym mieście. Przykładowo, działka budowlana w Piasecznie o powierzchni 1 500 metrów kwadratowych kosztuje około 400 000 złotych. Działka o podobnej powierzchni w Konstancinie kosztuje około 1 200 000 złotych. Działki w Piasecznie są około 3 razy tańsze od działek w Konstancinie. Nie oznacza to jednak, że zakup działki w Piasecznie jest decyzją tylko dla osób, które mają ograniczony budżet. Zakup działki w Piasecznie może być dobrą inwestycja. Miasto jest coraz lepiej skomunikowane ze stolicą. Do Piaseczna dojeżdża Warszawska Kolej Dojazdowe, którą bardzo szybko można dostać się do centrum Warszawy. Działki w Piasecznie jak wynika z analiz rynku nieruchomości z roku na rok drożeją o około 8%. Zakup działki w Piasecznie może być bardzo dobrą lokatą kapitału. Działki Piaseczno jako tower cieszą się jednak mniejszym zainteresowaniem niż np.: działki w Legionowie lub w Wawrze.

Piaseczno nie jest jeszcze na pierwszym miejscu wśród lokalizacji cieszących się popularnością na rynku nieruchomości. Rynek nieruchomości w Piasecznie jest jednak bardzo perspektywiczny. Nieruchomości w Piasecznie drożeją z roku na rok, co świadczy o coraz większej popularności działek. W najbliższym czasie działkami budowlanymi mogą się zainteresować deweloperzy.