Kupno sukienki na chrzest dla dziewczynki

Kilka tygodni temu rodziłam pierwsze dziecko. Razem z mężem zdecydowaliśmy się ochrzcić córeczkę. Zorganizowaliśmy małą uroczystość dla rodziny. Musiałam jeszcze tylko kupić jakieś eleganckie ubranko dla mojego dziecka na ten dzień. Zdecydowałam się kupić sukieneczkę. Udałam się razem z dzieckiem do sklepu z odzieżą dziecięcą.

Poszukiwania eleganckiej sukienki dla dziewczynki

sukienka dla dziewczynki na chrzestOd razu po przyjściu do sklepu poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam, że jest mi potrzebna sukienka dla dziewczynki na chrzest. Sprzedawczyni pokazała mi kilka popularnych modeli i wzorów w rozmiarze, który powinien pasować na moją córeczkę. Szczególnie jedna z nich bardzo mi się spodobała. Od razu zdecydowałam się ubrać w nią dziecko, żeby zorientować się czy to na pewno dobry rozmiar. Była to biała, elegancka sukieneczka z falbankami. Miała ona krótki rękawek i była długa. Posiadała także różowe dodatki w postaci kokardek na ramionach i na wysokości paska. Sukienka była wykonana z miękkiego, delikatnego, bawełnianego materiału. Posiadała podszewkę i tiulowy wierzch. Nie trzeba jej było zapinać na żaden suwak ani guziki, więc była ona wygodna i praktyczna w założeniu na tak małe dziecko. Byłam już prawie zdecydowana, żeby ją zakupić, a kiedy sprzedawczyni powiedziała mi, że jest ona dostępna dzisiaj w promocyjnej cenie, postanowiłam dłużej nie zwlekać.

Muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór. Sukienka była naprawdę elegancka i świetnie nadawała się na chrzest i chrzciny. Córeczka wyglądała w niej bardzo ładnie i pięknie wyszła na wszystkich zdjęciach. Mimo iż sukienka ubrudziła się w ciągu dnia, bez problemu ją wyprałam w pralce i zostawiłam jako pamiątkę na przyszłość dla mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu.