Leżak plażowy to duży komfort na plaży

 

Rozpoczął się letni sezon. Bardzo lubię tę porę roku czyli lato, ponieważ kocham jak słońce wita nas każdego dnia i żegna. Lato to przede wszystkim czas, kiedy bardzo dużo przebywam na świeżym powietrzu i rzadko kiedy jestem w domu.

Leżak jest idealny na plaże

leżak plażowy składanyTo czas podróży, które latem planuje ze szczególną uwagą. Kocham podróżować. Góry są wspaniałe, kiedy można podziwiać panoramę miasta ze szczytu. Mazury, piękna sprawa kiedy można pływać łódką po różnych jeziorach. Jednak zdecydowanie jestem zakochana i to z wzajemnością w morzu. Kiedy jeżdżę nad morze, a planuje zawsze kilka takich wyjazdów w ciągu roku, mogę godzinami leżeć na plaży, słuchać szumu fal i bawiących się obok dzieci. Kocham wschody i zachody słońca i najchętniej zamieszkałabym nad morzem na co dzień. Dlatego z wielką uwagą przygotowuję się na wyjazdy dlatego, że nie może brakować mi najpotrzebniejszych rzeczy. Zdecydowanie strój kąpiel, który zawsze jest gotowy i spakowany do torby. Druga rzecz bez której nie wyjeżdżam to leżak plażowy składany. To zdecydowanie dla mnie hit na rynku i ogromna wygoda. Mój leżak jest oczywiście koloru różowego. To, że się składa to duże ułatwienie ponieważ można go zabrać dosłownie wszędzie. Obojętnie czy poruszam się autem, pociągiem czy autobusem, po złożeniu jest tak mały, że naprawdę nie robi mi różnicy jakim środek komunikacji dojadę. Leżak posiada bardzo wygodne podparcia, idealnie sprawdzają się przy czytaniu książki czy po popołudniowej drzemki na plaży.

Ponadto w swoim wyposażeniu ma miękką, dużą poduszkę, którą bez problemu można wrzucić do pralki i w każdym momencie wyprać, dzięki czemu jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Zdecydowanie jest to leżak, który skradł moje serce. Wygodny, przepiękny i bardzo wytrzymały. Mam już go kilka lat, a wygląda jakbym wczoraj go dopiero zakupiła.