Meble kuchenne z lakierowanymi frontami

Nie zdecydowałem się na gotową kuchnię, bo wolałem zainwestować w meble wykonane na zamówienie. Sam potrafiłem wszystko zrobić, dlatego wiedziałem, że kuchnia dzięki temu będzie wyglądała idealnie. Miałem gotowy plan, wedle którego działałem.

Fronty lakierowane od najlepszego w kraju producenta

producent frontów lakierowanychMiałem wszystko zamówione i złożyłem szkielet mebli w kuchni. Wszystko wymierzyłem idealnie i nie musiałem docinać ani jedne deski. Pozostały mi fronty, ale nad nimi jeszcze się zastanawiałem. Chciałem mieć modną kuchnię i to była dość ważna decyzja. Postawiłem ostatecznie na lakierowane fronty, bo były one nie tylko modne, ale prezentowały się wyjątkowo estetycznie. Nawet utrzymanie ich w czystości nie było wyzwaniem. Fronty zdecydowałem się zamówić bezpośrednio od producenta i to najlepszego w kraju. Był to producent frontów lakierowanych, który firmę swoją posiadał w Więcborku. Było to dość daleko, jednak dla mnie nie stanowiło to żadnego problemu. Zamówiłem fronty przez internet, podałem numer koloru, który mnie interesował i dokładne wymiary. Na zamówienie czekałem zaledwie dwa tygodnie i w tym czasie położyłem sobie płytki w łazience i panele w pokoju. Fronty dostarczono mi zgodnie z terminem i prezentowały się dokładnie tak, jak na stronie internetowej tego producenta. Kiedy je przymocowałem i zobaczyłem efekt końcowy, to już wiedziałem, dlaczego ten producent był uważany za najlepszego w kraju. Oferował nie tylko modne, ale przede wszystkim solidne fronty lakierowane.

Miałem się czym pochwalić, bo cały remont w mieszkaniu zrobiłem sam. Moi znajomi byli pod ogromnym wrażeniem i rzecz jasna od razu chcieli mnie zatrudnić. Ja jednak nie miałem czasu, bo pracowałem na etacie a remont zrobiłem sobie w czasie urlopu wypoczynkowego.