Miękki i ciepłe śpiwory dla dziecka

Rodzice oczekujący dziecka wiedzą ile rzeczy zakupić trzeba do wyprawki niemowlęcej. Na pewno trzeba zakupić ubranka w małych rozmiarach, środki do codziennej pielęgnacji, bawełniany śpiworek dla niemowlaka oraz wózek i łóżeczko. Wszystkie potrzebne rzeczy dla dziecka oraz dla mamy można zakupić w sklepach stacjonarnych.

Bawełniane ubranka dla dzieci

bawełniany śpiworek dla niemowlakaDzieci zaraz po porodzie lubią pozostać w pozycji embrionalnej jak najdłużej. Dlatego rodzice długo noszą je w śpiworkach, gniazdkach oraz kokonach. Tak się czują najbezpieczniej. Najważniejsze by wszystkie akcesoria dla dzieci w tym w/w były wykonane z bawełny organicznej. Bawełniany śpiworek dla niemowlaka występuje w różnych wersjach. Mogą to być śpiworki zapinane na napki lub zamek błyskawiczny. Prać je należy w środkach do prania ubrań dziecięcych. Dzieci lubią spać w śpiworkach nawet do drugiego roku życia. Dlatego rozmiarów śpiworków lub kokonów niemowlęcych jest kilka. Począwszy od śpiworka dla dziecka w wieku 0-6 miesiąca życia. Skończywszy na śpiworze dla rocznego dziecka. Dużym udogodnieniem jest to, że w małych śpiworkach rodzice maja ułatwiony dostęp do pieluszki dziecka. Jest to przydatne przy zmianie pieluchy podczas snu dziecka i przy tym nie rozbudzając go za mocno. Cena za śpiworek dobrego producenta odzieży dziecięcej, to koszt około 100 – 200 złotych.

Nie wszystkie dzieci lubią spać przykryte. Dla takich bobasów można zakupić śpiworki niemowlęce. Dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach. Dla dziewczynek można zakupić śpiworki w kolorze miętowym lub różowym. Dla chłopców w kolorze niebieskim i zielonym. W wielu sklepach dostępne są także śpiworki w różne wzory. Mogą to być motylki, gwiazdki, kwiatki, dinozaury czy ciężarówki. Są również neutralne kolory jak beże i kremy.