Na wakacje wynająłem przestronną willę w Międzyzdrojach

Wiem, że do wakacji jest jeszcze bardzo dużo czasu, ale ja postanowiłem już zarezerwować noclegi dla naszej trójki, czyli dla nas z żoną i dziesięcioletnim synem. Czas leci tak szybko, że potem mógłbym się z taką rezerwacją spóźnić. A tak to przynajmniej mogę być pewien, że wymarzone wakacje w Międzyzdrojach spędzimy w wybranym przez nas terminie.

W Międzyzdrojach będziemy kolejny już raz

międzyzdroje - przestronna willaMuszę się przyznać do tego, że jestem ogromnym zwolennikiem wypoczynku nad polskim morzem. Finansowo możemy sobie pozwolić na wakacje nawet na drugim końcu świata, ale i tak co roku wybieramy właśnie nasz Bałtyk. Pewnie wynika to z tego, że klimat nad polskim morzem jest jedyny w swoim rodzaju i nie chodzi tutaj wcale o pogodę. W tegoroczne lato po raz kolejny odwiedzimy Międzyzdroje – przestronna willa już tam na nas czeka, bo to właśnie taki rodzaj noclegu zarezerwowałem na ten rok. Willa jest idealna dla kilku osób, a koszt jej wynajęcia jest adekwatny do jej luksusu i stylu, w jakim jest urządzona. Już kilka lat temu wypatrzyłem to miejsce, ale wtedy było jeszcze na etapie budowy. Dzisiaj willę można sobie wynająć, a o takiej możliwości poinformowali mnie jej właściciele. Bo właśnie kilka lat temu rozmawiałem z nimi o tej inwestycji i poprosiłem, żeby koniecznie dali mi znać jak będzie można ją wynająć. Willa jest położona w odległości stu metrów od plaży, więc można powiedzieć, że plaża będzie o rzut beretem.

Bardzo ważne jest dla mnie to, żeby dokonując rezerwacji noclegów z dużym wyprzedzeniem, mieć co do nich pewność. W przypadku pięknej i nowoczesnej willi w Międzyzdrojach mogę mówić o takiej pewności, bo przecież widziałem ją na własne oczy. No i rozmawiałem z samymi właścicielami. Do kolejnych wakacji jeszcze pół roku, ale przynajmniej wiem, że możemy na nie czekać z dużym spokojem.