Najlepszy Kross Hexagon

 

Jeśli dotychczas nie mieliśmy do czynienia z rowerami Kross, warto to zrobić. Szczególnie, gdy potrzebujemy roweru, który reprezentuje idealny stosunek jakości do ceny. Przykładem takiego roweru jest górski Hexagon 3.0, jeden z flagowych modeli w tej serii. 

Górski Hexagon 3.0 od Krossa

kross hexagon 3.0Firma Kross to polski producent, który jest na rynku od ponad trzech dekad. W tym czasie zdobyła zaufanie klientów oraz nabyła bezcenne doświadczenie. Firma poza rowerami, zajmuje się również produkcją i dystrybucją osprzętu rowerowego oraz akcesoriów. Hexagon 3.0 to jednoślad, który kosztuje nieco ponad tysiąc trzysta złotych, co czyni go jednym z najtańszych rowerów górskich na rynku. Mimo, że jest to jedna z bardziej podstawowych wersji, jest ona bardzo przyzwoicie wyposażona. Co ciekawe, w Hexagonie 3.0 mamy do wyboru wersję wyposażoną w koła w rozmiarze dwudziestu sześciu cali, a także w rozmiarze o półtora cala większym. Jeśli chodzi o amortyzator, ma on osiemdziesięcio milimetrowy skok, co pozwoli na bezproblemowe pokonywanie nierówności i przeszkód terenowych. Kross Hexagon 3.0 to jednak nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Dbają tu o nie mechaniczne hamulce tarczowe, które sprawdza się zarówno w trudnych warunkach terenowych, jak i atmosferycznych. Inne rowery z tego przedziału cenowego, raczej nie oferują hamulców tarczowych, co jest godne zauważenia i sprawia, że Hexagon 3.0 spokojnie mógłby mierzyć w nieco wyższą półkę cenową. Jednak siłą tej marki jest głównie niska cena.

Warto skorzystać z oferty Krossa, ponieważ rowery te, cechują się nie tylko bardzo dobrym wyposażeniem. ale również dbałością o każdy szczegół na etapie projektu i wykonania. To sprawia, ze to rowery wykonane solidnie, w których nie ma miejsca na kompromisy.