Nauka języka to świetny pomysł

 

Właśnie wróciłam z wakacji. Jestem zakochana. Wakacje były bardzo udane. Zdecydowałam się pojechać za granicę i nie żałuję. Pogoda była idealna. Ciągle było ciepło, świeciło słońce, woda niebieska, pyszne jedzenie no i pensjonat na który się zdecydowałam był idealny. Byłam zachwycona swoimi wakacjami tym bardziej, że poznałam bardzo przystojnego zagranicznego faceta.

Spodobał mi się chłopak ze Szwecji

język szwedzki onlineOn był ze Szwecji. Na szczęście idealnie mówił po angielsku więc nie mieliśmy problemów żeby się ze sobą porozumieć. Mieliśmy sporo wspólnych tematów. Wspólnie pracowaliśmy w korporacji i zajmowaliśmy się zarządzaniem. Wymienialiśmy różne poglądy i obserwację odnośnie naszej branży. Żałowałam, że wakacje tak szybko zleciały. Nie chciałam się z nim rozstawać. Wymieniliśmy się numerami i mailami ale to nie to samo. Obiecaliśmy sobie, że będziemy mieli ze sobą kontakt. Zaprosiłam go do Polski a ja dostałam zaproszenie do Szwecji. Postanowiłam zrobić mu niespodziankę i zapisałam się na język szwedzki online. Cena kursu nie była wysoka a podobno kurs ten dawał szybkie rezultaty. Ja nie miałam nigdy problemów z nauką języków obcych. Nie myślałam, że jeszcze przyjdzie taki czas, że będę uczyła się szwedzkiego. Po kilku zajęciach już sporo umiałam powiedzieć. Kiedy rozmawialiśmy wspólnie przez telefon to starałam się ćwiczyć z nim swój język. Chwalił moje postępy.

Cieszyłam się, że tak dobrze mi idzie. Postanowiliśmy się spotkać w Warszawie. Przyjechał na konferencję służbową. Spotkaliśmy się i sporo rozmawialiśmy o nas. Zdecydowałam się wyjechać z nim do Szwecji. moja praca jest mobilna więc to nie będzie dla mnie problem. Ucieszyłam się, że na wakacjach spotkałam mężczyznę swojego życia i wiedziałam, że chcę z nim być na zawsze.