Nauka języków obcych

Nauka języków obcych stała się powszechna zarówno wśród młodych osób jak i dorosłych. Umiejętność władania przynajmniej jednym językiem obcym wymagana jest często przez pracodawców w wielu branżach. 

Korzyści z nauki języka obcego 

szkoła języków obcych w bydgoszczyPracownicy na wszystkich szczeblach organizacji, starają się sprostać oczekiwaniom i podnosić swoje kwalifikacje. Umiejętność biegłego posługiwania się językiem obcym może być przepustką do objęcia atrakcyjnego stanowiska. Szkoła języków obcych w Bydgoszczy proponuje kursy językowe dla młodzieży i dorosłych, kursy egzaminacyjne. Coraz większą popularnością cieszą się też kursy biznesowe, które przywiązują uwagę do praktycznych umiejętności w konwersacji biznesowej i nauki specjalistycznych pojęć. Kursy dostosowane są do indywidualnych potrzeb uczestników oraz poziomu posiadanej wiedzy. Podczas wszystkich lekcji rozwijane są umiejętności w zakresie słownictwa, wymowy i gramatyki. W programie uwzględniona jest nauka języka akademickiego oraz mowy potocznej – szczególnie przydatnej w różnego rodzaju codziennych sytuacjach. Wszyscy uczestnicy mogą aktywnie brać udział w prowadzonych zajęciach – włączać się do dyskusji, uczestniczyć w scenkach. W trakcie zajęć wykorzystywanie są materiały audio i video, nagrania oraz teksty tematyczne z czasopism i internetu. Lekcje prowadzone są w małych grupach, co zwiększa komfort i efektywność nauki. Kursanci otrzymują specjalne zniżki, zachęcające do udziału w następnych kursach w ramach korzystnej oferty.

Wszystkie kursy językowe prowadzone są przez profesjonalistów – nauczycieli i pedagogów, którzy umiejętności językowe wykorzystują na co dzień w swojej pracy. Z szerokiej oferty proponowanej przez szkołę, każdy może wybrać kurs zaspokajający jego oczekiwania.