Nietuzinkowe zaproszenia na wesele

 

Przyszła para młoda tuż po ustaleniu daty swojego ślubu musi przystąpić do ustalenia listy gości weselnych. Tylko wtedy można porozsyłać zaproszenia dla osób, których nie może zabraknąć w najważniejszym dniu ich życia. Wesele pochłania bardzo dużo czasu. Tworzenie pięknych zaproszeń można zatem zlecić firmom, które się w tym specjalizują.

Modne kolory zaproszeń ślubnych

granatowe zaproszenie ślubneKiedyś zaproszenia ślubne były kojarzone tylko z jasnymi kolorami, przede wszystkim z kolorem białym. Od jakiegoś czasu pary młode, które idą z duchem czasu wybierają także inne kolory zaproszenie lub podziękowań dla gości weselnych. Niewątpliwie najbardziej popularne są zaproszenia własnoręcznie tworzone. Czarne lub granatowe zaproszenie ślubne będzie na pewno nowoczesne. Jeśli do takiego zaproszenia dołączona będzie np. zdjęcie pary młodej to w ogóle sposób zaproszenia gości będzie bardzo nowoczesny. Ponadto nie do końca ważne jest kolor czy wzór zaproszenia. Najważniejsze są informacje jakie tam trzeba umieścić. Przede wszystkim datę, miejsce oraz godzinę Wesela, na które zapraszamy. Często para młoda dodaje także informację dotyczącą preferowanego prezentu. Może to być informacja przekazana za pomocą rymowanego wierszyka. Drugą bardzo istotną informacją jest potwierdzenie swojej obecności na weselu, to w znaczący sposób ułatwi ustalenie ostatecznej liczby gości parze młodej.

Zaproszenia ślubne, które trzeba samodzielnie wypisać kosztują około 2 do maksymalnie 10 zł. Jeśli jednak chcemy coś bardziej nowoczesnego, awangardowego i stylowego powinniśmy zamówić zaproszenia wypisane komputerowo. Takie będą oscylowały w granicach nawet 10 zł za sztukę. Do tego jeśli chcemy nowoczesny wzór, np. z dodatkiem koronki to takie zaproszenie może być nawet trochę droższe.