Nowy apartament dla córki w centrum miasta

Miałam tylko jedną córkę i chciałam, żeby niczego w życiu jej nie brakowało. Byłam dość majętną osobą i córce zapewniłam wszystko. Wysłałam ją na studia do najlepszej uczelni i utrzymywałam ją przez cały czas. Pracę po studiach musiała sobie znaleźć sama, bo chciałam, aby była niezależna.

Luksusowy apartament w atrakcyjnej okolicy

nowe apartamenty krakówNie byłam surowym rodzicem, tylko wymagającym. Wspierałam córkę finansowo, ale musiała mieć swoją pracę. Kiedy już znalazła zatrudnienie w dużej spółce w Krakowie, to oznajmiła mi, że przeprowadza się na stałe do tego miasta. Byłam z niej dumna i postanowiłam jej pomóc. Nie godziłam się na to, żeby córka wynajmowała jakieś mieszkanie i postanowiłam kupić jej coś w atrakcyjnej okolicy. W jednym z biur nieruchomości dostępne były nowe apartamenty Kraków cały czas się rozwijał i nowe budynki powstawały co chwilę. Apartamentowiec mieścił się w centrum miasta, gdzie był łatwy dojazd do każdego miejsca. Córka znalazła pracę właśnie w centrum i dlatego tam postanowiłam kupić apartament. O niczym jej nie powiedziałam, ponieważ nie miała pojęcia, że w kwestii lokalu zamierzałam ją wesprzeć. W końcu znalazła sobie pracę i zaczynała nowy etap w życiu. W poniedziałek pojechałam do Krakowa, żeby wraz z pośredniczką nieruchomości obejrzeć dostępne apartamenty w nowym budynku. Miałam do wyboru lokal na parterze i drugim piętrze. W budynku była winda a widok z drugiego piętra był ciekawy. Na ten apartament więc się zdecydowałam.

Kiedy wręczyłam córce klucze do jej apartamentu, bo była zaskoczona. Wyjaśniłam jej od razu, że apartament jest jej własnością i nie musi martwić się o to, gdzie wynająć mieszkanie. Moja córka była mi bardzo wdzięczna za tak ogromną pomoc. Ja cieszyłam się, że mogła mieszkać luksusowo.