O dziecięcych fotelikach samochodowych

Na wstępie należy zaznaczyć, że prawdopodobnie nie istnieje fotelik samochodowy, który byłby odpowiedni dla każdego dziecka, każdego rodzica i przystosowany do każdego samochodu. Gdyby tak było, nie powstawałyby nowe, stale ulepszane, modele fotelików. Dlatego dzisiaj chcę Wam przedstawić jeden model fotelika w dwóch dostępnych wersjach.

Foteliki Milano z firmy Recaro

recaro milano - cena fotelikaFirma Recaro to jedna z firm o długoletnim doświadczeniu w produkowaniu fotelików samochodowych, dysponująca wieloma certyfikatami zaświadczającymi bezpieczeństwo ich produktów. Jeśli cokolwiek mogę Wam poradzić, to wybierając fotelik samochodowy, zawsze szukajcie firmy, która specjalizuje się w tego typu produktach i jest w stanie udowodnić Wam swoją rzetelność i dokładność w wykonywaniu fotelików. Jednymi z fotelików firmy Recaro, są foteliki Milano przeznaczone dla dzieci w zakresie od 15 do 36 kilogramów. Foteliki te dostępne są w dwóch wersjach, jedna z nich wyposażona jest w dodatkowy system mocowania fotelika zwany systemem Seatfix, druga to wersja podstawowa, ale równocześnie bardziej uniwersalna. Pamiętajmy bowiem, że decydując się na model z dodatkowym systemem mocowania, musimy mieć do niego odpowiednio dostosowany samochód, tylko z takim pojazdem fotelik tego typu będzie się uzupełniał. Jeśli chodzi o fotelik Recaro Milano – cena fotelika zależna jest oczywiście od modelu, na jaki się zdecydujemy, różnica między obiema wersjami waha się około stu złotych.

Fotelik Milano gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podróży dziecka, dzięki użyciu odpowiednich materiałów i wykorzystaniu właściwej konstrukcji fotelika. To co jest wartością dodaną w przypadku Milano, to na pewno zastosowany w foteliku system wentylacji, który gwarantuje, że nasze dziecko nie spoci się nawet w ciepłe dni.