Od niedawna jadłam tylko jogurt naturalny

 

Uwielbiałam zdrową żywność, bo po takiej czułam się o wiele lepiej. Jadałam tylko w sprawdzonych restauracjach, gdzie podwali wegańskie potrawy i tylko ekologiczne produkty. Jakiś czas temu zaprosiła mnie do siebie przyjaciółka, bo chciała poczęstować mnie czymś wyjątkowym.

Korzystny wpływ na zdrowie domowych jogurtów

domowe jogurty naturalnePrzyjaciółka doskonale wiedziała jaką żywność preferowałam i nie mogłam się doczekać co takiego dla mnie przygotowała. Zaprosiła mnie na śniadanie i wiedziałam od razu, że zrobiła coś pysznego. Anastazja, moja przyjaciółka poczęstowała mnie jogurtem naturalnym własnej roboty i smakował mi wyśmienicie. Kiedyś sądziłam, że takie domowe jogurty naturalne trudno się robi, ale Anastazja wszystko mi dokładnie opisała. Wcale to nie był taki skomplikowany proces i postanowiłam regularnie jadać takie jogurty. Nie zawsze miałam czas, ażeby samodzielnie przyrządzić taki jogurt, ale znalazłam sklep, w którym taki domowy jogurt naturalny mogłam kupić. Zakupy w tym sklepie robiłam regularnie i od jakiegoś czasu jadłam tyko te jogurty, które były bardzo smaczne i przede wszystkim zdrowe. Czasami dokładałam do jogurtu musli albo jakieś owoce, ażeby urozmaicić sobie posiłek. Dzięki jedzeniu tych naturalnych jogurtów zauważyłam, że moje zdrowie znacznie się poprawiło. Już nie przeziębiałam się jak kiedyś i nie łapały mnie tak szybko choroby. Wiedziałam, że to była zasługa naturalnych jogurtów, które jadałam codziennie. Wzmocniła mi się odporność.

Z przyjaciółką często umawiałam się na śniadanie. Za każdym razem któraś z nas przygotowała coś smacznego. Anastazja także lubiła zdrowe jedzenie i w tym temacie dogadywałyśmy się świetnie. Nawet uczestniczyłyśmy w wykładzie na temat zdrowego jedzenia i był on bardzo interesujący.