Okrągły kształt zawieszek na alkohole

Razem z mężem jesteśmy na etapie zamawiania elementów dekoracyjnych na wesele, które zbliża się wielkimi krokami. Nadal mamy czas na to, żeby się dobrze przyszykować, jednak wiadomo jak to jest – czas szybko leci, szczególnie, gdy dużo rzeczy jest do zrobienia. Byliśmy akurat na etapie dyskutowania na temat tego, jak ma dokładnie wyglądać alkohol na przyjęciu.

Alkohol na weselu z okrągłymi zawieszkami

okrągłe zawieszki na alkoholRazem z naszymi rodzicami wybraliśmy dokładnie rodzaj alkoholu, jaki będzie stał na stołach. Z tym jakoś nie mieliśmy problemu, wszystko poszło gładko w tym przypadku i już jesteśmy ustawieni pod tym względem – sama wódka też jest bowiem już kupiona, jak i inne rodzaje trunków. Jednak, tak jak to bywa na weselach, na butelkach alkoholi powinny być jakieś zawieszki. Chcieliśmy umieścić na nie jakieś kreatywne napisy, może wierszyki, lub jeszcze inne informacje. Ja oczyma wyobraźni widziałam okrągłe zawieszki na alkohol, z jakimś fajnym, nawet humorystycznym tekstem. Więc właśnie takiego kształtu zawieszki szukaliśmy. Widzieliśmy sporo ciekawych ofert, więc było w czym przebierać. Zamówiliśmy kilka rodzajów, by ustalić wspólnie z rodziną, które będą najlepiej wyglądać zawieszone na butelkach. Gdy zamówienia do nas trafiły, to można było zacząć porównywanie. Dokładnie przyglądaliśmy się wszystkim detalom, by wybrać jak najlepsze rozwiązanie, które będzie się podobało zarówno mi i mężowi, jak i gościom.

Ostatecznie nie mogliśmy się zdecydować na jeden wzór. Mieliśmy różne zdania, ale ogólnie zawieszki nam się podobały. W końcu zadecydowaliśmy wszyscy wspólnie, że zostaną wybrane 3 rodzaje okrągłych zawieszek, które będą zawieszane losowo. Dzięki temu niektórzy goście będą mogli spróbować zebrać każdy rodzaj zawieszek na weselu.