Pluszowe buldogi francuskie

Kiedy byłem małym chłopcem uwielbiałem wszelkiego rodzaju psy i tak długo naciskałem na rodziców, że w końcu dostałem prawdziwego psa, który towarzyszył mi przez kilkanaście lat życia. Kiedy dwa lata temu urodził mi się pierwszy synek miałem nadzieję, że też będzie lubił zwierzęta ale nie spodziewałem się, że tak upodoba sobie psy.

Maskotki – psy dla dzieci

buldog francuski pluszak dla dzieciMój syn szczególnie upodobał sobie jedną, konkretną rasę psa, a konkretnie buldoga francuskiego. Nie mieliśmy jednak warunków na zakup prawdziwego psa, a synek był jednak zbyt mały, żeby zająć się nim samodzielnie. Ponieważ nasz synek ciągnie powtarzał, że jego marzeniem jest buldog francuski pluszak dla dzieci będący podobizną dokładnie tej rasy będzie idealnym rozwiązaniem. Wpadliśmy na ten pomysł przeglądając sklepy internetowe. W ofercie jednego z nich znaleźliśmy maskotkę, która wyglądała niczym prawdziwy buldog francuski i postanowiliśmy zobaczyć, czy nasze dziecko zadowoli się, przynajmniej na razie, psem – maskotką. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania i szybko okazało się, że nowa maskotka stała się oczkiem w głowie naszego synka. Od momentu, kiedy po raz pierwszy zobaczył swojego nowego pluszaka praktycznie się z nim nie rozstaje i cały czas się do niego przytula. Zainteresowanie prawdziwymi pieskami ze strony naszego synka nie zmalało drastycznie, ale jesteśmy przekonani, że jego nowa maskotka wynagrodzi mu brak prawdziwego psa przynajmniej przez kilka najbliższych lat.

W dzisiejszych czasach dzieci mogą liczyć na maskotki w niemal każdym kształcie, nawet takie przypominające konkretne rasy psów, kotów czy innych zwierząt. Ludzie mają coraz większe problemy z zapewnieniem odpowiednich warunków prawdziwym zwierzętom, dlatego tego typu maskotki dla dzieci są bardzo dobrze odbieranym rozwiązaniem dla najmłodszych.