Pościel dziecięca z motywem lego ninjago

Nasz syn uwielbia układać klocki lego. To zajęcie podoba mu się już od dawna, dzięki czemu wiem, że zbyt szybko mu się nie znudzi. Jakiś czas temu wraz z mężem postanowiliśmy odświeżyć swoje mieszkanie oraz wprowadzić pewne zmiany w jego wystroju. Doszliśmy do wniosku, że ciekawą niespodzianką dla syna będzie odmiana wnętrza jego pokoju.

Motyw lego na dziecięcej pościeli

dziecięca pościel lego ninjagoKiedy skończyliśmy zmieniać wystrój salonu oraz kuchni, nadszedł czas na pokój dziecięcy. Wysłaliśmy więc synka na jakiś czas do dziadków, aby zrobić mu niespodziankę. Powiedzieliśmy mu, że będziemy robić mały remont w przedpokoju, więc nie chcemy mu tym przeszkadzać w nauce czy zabawie. Niczego się więc nie spodziewał. Postaraliśmy się, aby zmiana wystroju w jego pokoju poszła nam szybko i sprawnie, wszystko mieliśmy wcześniej przygotowane. Chcieliśmy, aby to pomieszczenie pełne było najróżniejszych elementów związanych z lego. Tak więc na ścianie pojawiła się spora naklejka z postaciami z klocków, a na łóżku znalazła się dziecięca pościel lego ninjago – jest to ulubiona bajka naszego syna, więc nie mogło jej zabraknąć w tym pokoju. Bardzo się cieszę z tego zakupu, ponieważ pościel jest naprawdę przyjemna w dotyku, a przecież najbardziej nam chodzi o komfort syna podczas snu. Jestem pewna, że bajkowy motyw będzie mu poprawiał nastrój każdego wieczoru, kiedy położy się już do łóżka, ponieważ będzie otoczony tym, co najbardziej lubi.

Pościel opatrzona motywem lego bardzo przypadła naszemu synkowi do gustu. Jak tylko otworzył drzwi do swojego pokoju, wskoczył na łóżko. Był zachwycony tym, co dla niego przygotowaliśmy. Taki komplet pościeli był więc strzałem w dziesiątkę, ponieważ nadał całemu pomieszczeniu pięknego wystroju oraz dzięki niemu pokój syna stał się bardziej przytulny.