Postawienie dużego zbiornika na wodę pitną

Udało nam się w końcu zakupić działkę rekreacyjną. Wymagała ona co prawda bardzo dużo pracy, ale jej pojawienie się automatycznie oznaczało, że teraz moja rodzina będzie miała gdzie spędzać czas w trakcie pięknej pogody w sezonie wiosenno-letnim. Jednak, tak jak mówię, trzeba było jeszcze trochę to miejsce dostosować, by można było spokojnie nie tylko je odwiedzać, ale np. w tym miejscu nocować.

Woda pitna magazynowana w zbiornikach

zbiornik na wodę pitnąTak jak mówiłem, wiele mieliśmy jeszcze do przygotowania. Sam domek był jak najbardziej w porządku i można było w nim swobodnie spać, czy przygotowywać jedzenie. Jednak podstawowym problemem był brak wody. Z jednej strony przecież woda była potrzebna żeby się umyć lub po prostu ugasić pragnienie, jakby nie było nic innego do picia, a z drugiej, niezwykle przydałaby się do dbania o ogródek, który był całkiem pokaźnych rozmiarów. Brat zasugerował mi, żebym w takiej sytuacji postawił na działce zbiornik na wodę pitną. To pozwalałoby mi obecnie mieć zmagazynowaną wodę lub też zbierać deszczówkę w razie takiej potrzeby. Dwa takie zbiorniki więc zlikwidowałyby mój problem na chwilę obecną. Zadbanie o stały dostęp do wody mógłbym więc przesunąć w czasie i bez zmartwień zacząć organizować się pod kątem wykorzystania nowo kupionej działki na potrzeby grilla z rodziną lub ze znajomymi. Zdecydowanie nabrało to sensu, więc zdecydowałem się zakupić takie zbiorniki.

Brat pomógł mi przywieźć zbiorniki na wodę pitną na moją działkę. Umieściliśmy je w odpowiednich miejscach, które wcześniej sobie przygotowałem. To był zdecydowanie powód do świętowania, więc przygotowaliśmy się na to, że będziemy grillować i tym samym otworzymy sezon na naszej pięknej działeczce, która teraz już miała wszystko, czego potrzeba.