Poszukiwanie najlepszego kantoru walutowego w Warszawie

Od jedenastu lat pracuję za granicą. W ostatnim czasie przebywam w Niemczech. W Polsce mam dom i rodzinę. Niestety, nie możemy pozwolić sobie, abym pracował tutaj w kraju. Mamy za duże zobowiązania finansowe i nigdy tutaj takich dużych pieniędzy nie zarobię. Ponieważ pracuję ciężko fizycznie, zależy mi abym nie był stratny na wymianie zarobionych pieniędzy na złotówki. Niestety ostatnio kantor z którego korzystałem dotychczas został zamknięty i jestem zmuszony szukać innego miejsca.

Wymiana waluty w najlepszym kantorze w Warszawie

najlepszy kantor walutowy w WarszawieW stolicy, skąd pochodzę i gdzie mam dom rodzinny, kantorów jest dużo. Jednak tak jak dużo jest kantorów, tak duża jest rozbieżność w cenach. Rozumiem, że kurs waha się każdego dnia, ale spotkałem się z różnicą rzędu kilkudziesięciu procent. Wymiany dokonuję średnio raz na trzy miesiące, bo najczęściej po takim czasie zjeżdżam do kraju. Kiedy zbliżał się czas ostatniego zjazdu na urlop, głównym moim celem był najlepszy kantor walutowy w Warszawie. Obszedłem chyba z dziesięć kantorów w mojej okolicy, dodatkowo posiłkowałem się internetem i sprawdzałem dokładnie kursy. Interesowała mnie sprzedaż euro. Tak jak wcześniej myślałem, różnice były. Ale udało się znaleźć ten najbardziej korzystny. Ponieważ ofertę znalazłem online, to najpierw zadzwoniłem, czy wymienią mi taką sumę pieniędzy. Oczywiście, nie było z tym problemu i jeszcze tego samego dnia udałem się do punktu. W kantorze spotkałem się z miłą i profesjonalną obsługą.

Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleźć nowy kantor. Przyznam, że oferty są bardziej korzystne niż w kantorze, w którym wymieniałem do tej pory. Po powrocie z urlopu dałem namiary na kantor innym rodakom, którzy również pracują w Niemczech, a do Warszawy mają blisko.