Potrzebowałam remontu mieszkania

Ostatnio sąsiad z górnego piętra zalał mi łazienkę w mieszkaniu. Nie dość, że woda ciekła mi na podłogę wręcz ciurkiem, to jeszcze płytki zaczęły mi odpadać ze ścian. Cóż, nie dało się ukryć, że przyszedł najwyższy czas na remont. Oczywiście wiedziałam, że nie poradzę sobie z tym samodzielnie. Nie miałam na to ani czasu, ani umiejętności. Wobec tego musiałam znaleźć kogoś, kto się tym zajmie.

Udało mi się zrobić dokładny remont mieszkania

dokładne remonty mieszkań - krakówPorozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką, która sama niedawno remontowała swoje mieszkanie. Poleciła mi ona bardzo dobrego fachowca, który wykonywał naprawdę dokładne remonty mieszkań – Kraków to miejscowość na terenie której dojeżdżał do swoich klientów i nie pobierał dodatkowych opłat za dojazd. Zapewniła mnie ona, że jest to naprawdę bardzo dobry fachowiec, który posiada wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Zajmuje się wszelkimi czynnościami, które najczęściej wykonuje się przy remontach mieszkań. Między innymi malowaniem, kładzeniem gładzi i tapet na ścianach, układaniem kafelek, składaniem mebli i układaniem podłóg w mieszkaniu. Dodatkowo posiada on naprawdę szybkie terminy oraz niskiej, przystępne ceny. Zachęcona przez przyjaciółkę tak pozytywnymi komentarzami na jego temat, postanowiłam pójść za jej dobrą radę i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu do tego fachowca.

Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że fachowiec okazał się naprawdę kompetentny i doświadczony. Pomógł mi nie tylko przy samym remoncie, ale także podpowiedział, jakie płytki i inna armatura łazienkowa będzie najlepsza. Dzięki szybkim terminom już trzy tygodnie później generalny remont mojej łazienki zakończył się.