Poznaj szczep konopi gwarantujący obfite plony!

Nie ma chyba nic bardziej satysfakcjonującego, niż obfite efekty wykonanej pracy. Jeśli chodzi o uprawę roślin, odmiana, która gwarantuje największa ilość plonów zawsze będzie cieszyć się uznaniem wśród hodowców. Szczególnie, jeśli proporcjonalnie do ilości wzrasta jakość.

Idealna charakterystyka Criticala

critical dinafemOdmiana konopi Critical to dobrze znana i ciesząca się doskonałą renomą krzyżówka Sativy i Indici. Jej odkrycie zawdzięcza się growerowi z Bilbao, który jako pierwszy zdecydował się na jej wyselekcjonowanie. Jego praca została wielokrotnie nagradzana w tym, prestiżową nagrodą – High Life Cup. Cechą, która przyniosła critical dinafem największą popularność to czas jaki potrzeba do osiągnięcia dojrzałości. Kwitnie w czasie około 50 dni co jest iście fenomenalnym osiągnięciem. Dodatkowo, odmiana ta cechuje się wysoką wydajnością oraz łatwością w uprawie. Jej plony mogą osiągać nawet 500-600 gramów na metr kwadratowy. Niezaprzeczalną zaletą jest także wysoka odporność na pasożyty oraz grzyby. Doskonale nadaje się do uprawy indoor jak i outdoor. Jej aromat to silny i mocno wyczuwalny skunk z domieszką owoców, szczególnie cytrusowych. Pomimo, że z wyglądu bardziej przypomina Sativę, jej efekty czerpią więcej z Indici. Relaksuje mięśnie, opanowuje ciało oraz zmusza do odpoczynku. Pomaga w odnalezieniu wewnętrznego spokoju oraz harmonii. Działa ona także stymulująco na apetyt. Warto wspomnieć, że gatunek ten posiada relatywnie wysokie stężenie THC, dlatego nie specjalnie jest polecane aby konsumowały go osoby mniej doświadczone.

Criitical+ to bardzo uniwersalna odmiana. Posiada ona wiele cech, które sprawiają, że jej uprawa jest łatwa i przyjemna a plony – hojne. Ze względu na łatwość uprawy, jest to bardzo dobra odmiana dla początkujących, ponieważ jej wymagania są minimalne.