Profesjonalne miejsce do wykonywania zdjęć

Kilka lat temu wpadłem na pomysł dotyczący założenia własnego biznesu. W przeszłości byłem profesjonalnym fotografem i świetnie znałem się w wybranej dziedzinie. W pewnym momencie zauważyłem, że na rynku powstała nowa potrzeba.

Otworzyłem własne studio 

studio fotograficzneCoraz częściej szukano studia fotograficznego lub filmowego na wynajem. Moda na kręcenie filmów rosła, a miejsc było coraz mniej. Postanowiłem zaryzykować i zainwestowałem swój kapitał w ten interes. Byłem osobą z branży dlatego wiedziałem jak doskonale wyposażyć takie studio aby było na wysokim poziomie. Na dodatek zatrudniłem aranżatora wnętrz, który sprawił, że całość wyglądała jeszcze bardziej przytulnie. Cała budowa szła bardzo sprawnie. Byłem z tego zadowolony, ponieważ to był dla mnie pewny zysk. Potem pojawiły się kolejne kwestie związane z wynajmem. Rynek okazał się trochę inny od tego jak to sobie wszystko wyobrażałem dlatego musiałem postawić na innowacyjne rozwiązania i cały czas szukałem nowych sposobów na przyciągnięcie większej liczby klientów. Moje studio fotograficzne przechodziło prawdziwe metamorfozy. Starałem się być na bieżąco z nowinkami technicznymi i zapewnić wszystko co potrzebne w nowoczesnej fotografii. Oczywiście takie działania nie pozostawały długo bez żadnego echa. Szybko mogłem przekonać się o tym, że spora liczba osób poleca to miejsce i uznaje, że jest świetne do pracy. Znałem wielu zawodowych fotografów i zawsze pytałem co ich zdaniem warto byłoby jeszcze zrobić.

Z takim podejściem zyskałem przewagę konkurencyjną i z czasem byłem cenionym przedsiębiorcą. Również myślałem nad otwarciem kolejnego studio z nastawieniem na branżę filmową. Uznałem, że to dobry pomysł jeżeli chcę się w tym wszystkim rozwijać. Czekało mnie mnóstwo nowych zadań.