Projektowanie strony internetowej

Już od dziecka interesuję się informatyką. Już jako mały szkrab próbowałem rozgryźć działanie komputera. W podstawówce byłem bardzo dobry na zajęciach z informatyki, a w gimnazjum zacząłem pisać pierwsze programy. Nie było więc niczym dziwnym, że później poszedłem na studia informatyczne. Teraz za to prowadzę własną firmę i tworzę strony internetowe.

Tworzenie stron www

tworzenie stron kościanJuż podczas studiów zacząłem zastanawiać się nad założeniem swojej własnej działalności gospodarczej. Dorabiałem sobie wtedy, tworząc proste grafiki, naprawiając ludziom sprzęt i tworząc wizytówki stron www. To ostatnie na tyle przypadło mi do gustu, że zacząłem zgłębiać temat. Stworzyłem kilka prototypów stron internetowych, wciągając się w to coraz bardziej. Z czasem ich projektowanie stało się moim hobby. W tym właśnie momencie zrozumiałem, że chciałbym, aby źródłem mojego utrzymania stało się tworzenie stron Kościan to stosunkowo duża mieścina, więc nie obawiałem się o ilość zleceń. Co więcej, z czasem zacząłem zyskiwać klientów z różnych krańców Polski. Bardzo mnie to cieszyło. Ich zadowolenie dawało mi dużo satysfakcji. Bardzo się cieszyłem zarówno z ilości wykonywanych projektów, jak i z nich samych. Z czasem zbudowałem całkiem pokaźne portfolio, z którego byłem dumny. Ciągle też się kształciłem i podążałem za wszelkimi nowinkami, które sprawiały, że projektowane przeze mnie strony prezentowały się jeszcze nowocześniej.

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że moja firma tak dobrze się rozwija. Jest duże zapotrzebowanie na tworzenie stron internetowych, nie tylko w Kościanie, ale i w całej Polsce. Korzystam z tego i biorę niemal każde zlecenie. Kto wie, może już niedługo będę musiał zatrudnić pracownika? Jestem bardzo ciekaw, jak potoczy się moja dalsza kariera.