Prozdrowotny olejek konopny

Wiele osób chce stosować produkty z kannabigerolem (CBG), ale zdecydowana większość z nich kupuje te, które poleci im sprzedawca, lub te, które są aktualnie promowane. Dlatego warto posiadać rzetelne informacje, które pozwolą nam dokonać samodzielnego wyboru.

Jakie olejki są najlepsze?

naturalny olejek cbg 5Konopne olejki mogą zawierać od jednego do pięćdziesięciu procent czystego CBG, przy czym te o najniższym współczynniku procentowym tej substancji czynnej, są najsłabsze, a te o najwyższym – najmocniejsze. Na sam początek stosowania tych wyrobów, poleca się zwykle te o o umiarkowanej zawartości kannabigerolu, gdyż mogą się one okazać na tyle skuteczne iż nie będzie konieczności nabywania produktu mocniejszego. Toteż, jednym z najczęściej rekomendowanych wyrobów jest naturalny olejek CBG 5%. Jego zaletą jest też bardzo rozsądna cena, wszak za jedno opakowanie zapłacimy, około, sześćdziesięciu złotych. W dodatku, olejki są koncentratami, więc stosuje się je w bardzo niewielkiej ilości, toteż, nawet niewielkie opakowanie, wystarcza na, mniej więcej, trzydzieści – czterdzieści dni systematycznego przyjmowania. Warto również podkreślić iż oleje CBG, to wyroby, nie tylko, naturalne, ale też ekologiczne, jako, że są pozyskiwane tylko z tych upraw, gdzie nie stosuje się chemicznych oprysków, stymulantów wzrostu, sztucznych nawozów, etc. Jeśli natomiast chodzi o psychoaktywny THC, to w tych wyrobach, nie może być go więcej niż 0,2%.

Oleje z legalnych konopi nie wykazują właściwości odurzających ani uzależniających, więc są w pełni bezpieczne. Najlepszym tego dowodem jest fakt iż ich przyjmowanie jest rekomendowane dzieciom, także tym najmłodszym, jak i osobom w podeszłym wieku, które muszą przestrzegać ścisłej, niekiedy bardzo rygorystycznej, diety.