Raj dla florystek, czyli hurtownia artykułów dekoracyjnych

Praca kwiaciarki to najpiękniejszy zawód świata. Kobieta wykonująca bukiety i wiązanki ciągle obcuje z kwiatami. Jednak, aby pozostać konkurencyjną na rynku musi dbać również o wyjątkowość swoich kompozycji. Dlatego bardzo często są one wzbogacane drobnymi, uroczymi ozdóbkami. Ale to nie wszystko, co hurtownia artykułów dekoracyjnych może zaoferować florystce.

Najpiękniejsze artykuły dekoracyjne

hurtownie artykułów dekoracyjnychPozyskanie klientów polega na utrzymywaniu wysokiej jakości kompozycji kwiatowych z nowoczesnymi, modnymi dodatkami. W ostatnim czasie jest to układanie kompozycji bazujących na gąbce florystycznej w wiklinowych koszyczkach lub, jeszcze modniejszych kartonowych pudełkach. Dla wielu florystek hurtownie artykułów dekoracyjnych są inspiracją do urozmaicenia swojej oferty. Kolorowe, brokatowe naklejki pojawiające się na dużych, zielonych liściach w bukietach walentynkowych czy piękne, horyzontalne kompozycje na Wszystkich Świętych bazujące na odpowiednio przygotowanych drewnianych elementach. Połączenie elementów, które można znaleźć na półkach w hurtowniach artykułów dekoracyjnych może stać się znakiem rozpoznawczym nawet niewielkiego biznesu i przyciągać klientów nawet z odległych osiedli. Szczególnym rodzajem bukietów, które wymagają podążania za trendami są bukiety ślubne. Łączenie kwiatów z piórami i wstążkami lub zapewnianie im trwałości za pomocą gąbki florystycznej także wymaga współpracy z działem nowości.

W przypadku, jeśli kwiaciarnia oferuje także pomoc w dekorowaniu kościołów na śluby, warto pomyśleć o wyposażeniu pracowni w wysokie cylindry, które łatwo zaaranżować w wielu wnętrzach oraz stwarzające niepowtarzalny nastrój latarenki. Tego typu akcesoria z łatwością można znaleźć właśnie w hurtowniach artykułów dekoracyjnych, a następnie wypożyczać.