Restauracje z reklamowymi parasolami

Swoją restaurację rozwijam powoli. Miałam konkretny pomysł na taki biznes, ale wiem, że mam ograniczenia, dlatego też rozwój mam zaplanowany i rozciągnięty w czasie. Nie chcę podejmować pochopnych decyzji, bo mogą one mieć odwrotny skutek do zamierzonego. Gdy udało mi się zbudować zaplecze i uzyskać lojalnych i wracających klientów, to trzeba było zrobić kolejny krok.

Solidne parasole reklamowe restauracyjne

parasol reklamowy do restauracjiJako że miałam mały personel, to nie chciałam od razu tworzyć wielkiej restauracji, bo byśmy tego nie ogarnęli. Teraz już się wdrożyliśmy i chcieliśmy się bardziej otworzyć. W tym celu chciałam postawić stoliki na zewnątrz, bo mieliśmy odpowiednią przestrzeń do tego przystosowaną przed restauracją. Zamówiłam więc stoliki w podobnym stylu, co mamy w środku, ale to nie wszystko. Potrzebny mi był parasol reklamowy do restauracji przy każdym stoliku, by to wszystko wizualnie się ładnie spinało. Oczywiście nie chodziło jedynie o czystą reklamę. Ludzie preferują mieć parasole na zewnątrz, w razie zmiennej pogody. Skontaktowałam się z producentem takich parasoli i zamówiłam odpowiednią ich ilość. Oczywiście podesłałam także logo naszej restauracji, by nikt nie miał żadnych wątpliwości, że te parasole są przynależne do mojego lokalu. Liczyłam, że to przyciągnie nowych klientów, bym mogła zacząć dzięki temu myśleć o kolejnych krokach rozwojowych dla restauracji.

Pomysł ze stolikami i parasolami na szczęście wypalił. Ludzi zaczynał pojawiać się coraz więcej. I muszę przyznać, że jeśli pogoda pozwalała, to preferowali pozostanie na zewnątrz od siadania w środku. Dało to naszej restauracji szansę na kolejne zyski, więc można było dalej przygotowywać się rozszerzania naszych możliwości, zaczynając od zatrudnienia kolejnych ludzi.