Rower i opony idealne dla mnie

Rowery stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Dlatego warto dowiedzieć się co kieruje niektórymi ludźmi podczas ich kupowania. Opowiem na co ja stawiałem gdy szukałem roweru dla siebie. Z pewnością warto tego posłuchać, bo może się to przydać w waszych poszukiwaniach.

Jaki rower oraz opony wybrałem dla siebie?

opona rowerowa 29Osobiście wybrałem dla siebie górski rower. Chciałem jeździć nim nie tylko do pracy, ale także w wakacje po Polsce. Z pewnością taka jazda rowerem jest czymś naprawdę fajnym. Choć trzeba przyznać, że także męczącym. Raz udało mi się zrobić w ciągu jednego dnia zrobić sto czterdzieści kilometrów, choć potem moje nogi błagały o długi wypoczynek. W każdym razie zastanawiałem się także nad szosówką, jednak biorąc pod uwagę stan naszych polskich dróg, to wolałem wybrać coś mocniejszego. Często trzeba coś objechać, a tu można natrafić na drogi gruntowe. Dlatego uniwersalność była dla mnie najważniejsza. Do tego opona rowerowa 29 cali była dla mnie idealna. Jest ona świetna w przypadku dziur, bo koło nie zapada się wtedy tak bardzo. Miejski rower kompletnie mi nie odpowiadał, jakoś nie pasuje mi wykorzystywanie roweru tylko do jazdy po mieście. Dobrze jest czasem pojechać gdzieś daleko, a przy tym zwiedzić nasz piękny kraj i obejrzeć różne cudowne widoki w nim obecne. Dodatkowo zalecam nie oszczędzać zbytnio na rowerze, te najtańsze nie sprawdzą się zbyt dobrze. Gdy wydamy nieco więcej pieniędzy, to komfort jazdy będzie naprawdę o niebo lepszy.

Myślę, że takie podejście może dzielić wraz ze mną wielu ludzi. Zastanówcie się na czym wam zależy jeśli chodzi o rower. Dzięki temu zdecydujecie się czego potrzebujecie i ile będziecie w stanie na to wydać. Jestem fanem rowerów górskich już od małego, pewnie wielu z was też ma ulubiony typ, który chcecie posiadać.