Samochód dla firmy: leasing w Katowicach

Ostatnimi czasy niestety zostałam zmuszona do poszukiwania nowego zatrudnienia. Stało się tak ze względu na likwidację mojego miejsca pracy. Musiałam poszukać jak najszybciej czegoś nowego. Jednak nie było to takie łatwe, jak się z początku wydawało. Musiałam dużo się nauczyć choćby pisania CV oraz dobrze przygotować na nowe rozmowy kwalifikacyjne, ponieważ nie miałam w tej kwestii doświadczanie.

Jaki samochód firmowy wybrałam w leasingu w Katowicach

samochody dla firmy w leasing katowiceBardzo szybko przekonałam się, że nie będzie łatwo zdobyć wymarzoną posadę. Dlatego też postanowiłam, że założę własną firmę. Była to moja pierwsza działalność gospodarcza, jak wiadomo nie miałam nawet najmniejszego doświadczenia w tej kwestii. Było to dla mnie całkowita nowość. Na całe szczęście z urzędu pracy najpierw wysłano mnie na kurs – całkowicie poświęcony nowej działalności gospodarczej. Był to warunek uzyskania dotacji na firmę z Unii Europejskiej. Bardzo zainteresował mnie tam temat w całości poświęcony leasingowi samochodów dla firm. Przyszedł do nas na wykład przedstawiciel jednej z takich firm. Mój pomysł w dużej mierze opierał się właśnie na samochodach, które chciałam pozyskać w formie leasingu. Cały wykład nawet sobie nagrałam, żebym miała wszystkie potrzebne informacja. Wiedziałam już jak szukać najkorzystniejszej oferty leasingowej dla mojej nowej formy. W celu znalezienia samochodów wpisałam wyszukiwarkę, które była mi najbardziej znana następującą frazę – samochody dla firmy w leasing katowice. Katowice to oczywiście miasto, w którym mieszkam.

Znalazłam dobrą, bardzo dużą firmę, która specjalizuje się w leasingu samochodów niedaleko miejsca mojego zamieszkania. Postanowiłam pojechać tam następnego dnia i zapytać o najlepszą ofertę jaką mogą mia zaproponować. Dostałam na miejscu bardzo dużo rabatów ze względu na ilość samochodów.