Sesja rodzinna jako niepowtarzalna pamiątka

 

Odkąd pamiętam, rodzina była dla mnie jedną z najważniejszych wartości w życiu. Zawsze starałam się być w dobrym kontakcie z moimi bliskimi, nawet wtedy, kiedy musiałam wyjechać do pracy do innego kraju. Podczas przebywania za granicą bardzo lubiłam wracać do zdjęć moich rodziców oraz sióstr. Dlatego kiedy na świat przyszło moje pierwsze dziecko, pomyślałam, że warto uwiecznić naszą małą rodzinę na profesjonalnych zdjęciach.

Jak wygląda sesja rodzinna?

sesje rodzinne śląskZanim zadzwoniłam do fotografa, żeby uzgodnić termin, musiałam przekonać do swojego pomysłu męża. Początkowo był sceptycznie nastawiony, ale kiedy usiedliśmy na spokojnie w salonie i przedstawiłam mu wszystkie zalety takiej sesji, zmienił zdanie. Następnego dnia wspólnie zaczęliśmy przeglądać portfolio różnych fotografów, aby wybrać osobę, której styl najbardziej się nam spodoba. Trzeba przyznać, że jeśli ktoś chce wykonać plenerowe sesje rodzinne śląsk jest do tego idealnym miejscem. Nie dość, że pracuje tam wielu profesjonalistów, to tereny również są wyjątkowo piękne. Dlatego już po chwili wybraliśmy osobę, której estetyka pracy niezwykle przypadła nam do gustu. Co więcej, przeczytaliśmy komentarze osób, które także zamówiły u niego sesje i wszystkie były bardzo zadowolone z efektów. Po wykonaniu telefonu okazało się, że mieliśmy ogromne szczęście. Jedna z par musiała zrezygnować ze swojego terminu, dzięki czemu mogliśmy zająć jej miejsce i nie czekać zbyt długo na wykonanie zdjęć. Kiedy przybyliśmy na miejsce, byliśmy miło zaskoczeni, ponieważ fotograf przygotował wcześniej scenerię oraz różne kreacje, a także zaplanował charakter sesji. To wszystko sprawiło, że nie musieliśmy poświęcić zbyt dużo czasu na wykonanie zdjęć, a efekty były za to niesamowite. W dodatku atmosfera na planie była bardzo swobodna oraz przyjacielska, dlatego zamiast stresu związanego z pozowaniem przemiło spędziliśmy wolny czas.

Pomysł wykonania rodzinnych zdjęć był naprawdę świetny. Kiedy tylko dostaliśmy wszystkie fotografie, kupiliśmy duży album i zaczęliśmy stopniowo go uzupełniać. Po pewnym czasie pokazaliśmy efekty naszym rodzicom. Tak bardzo spodobał im się nasz album, że poprosili o namiary do fotografa i planują zrobić podobne zdjęcia. Jestem pewna, że dzięki temu zyskamy wspaniałą pamiątkę na długie lata.