Sklep z najlepszymi grillami

Przeprowadziłam się do Torunia do swojego chłopaka. Miał własne mieszkanie i nie musiałam więcej płacić za wynajem a były to spore pieniądze. W Toruniu od razu bardzo mi się spodobało, bo było tam mnóstwo sklepów. U mnie na wsi to tak dużego wyboru jednak nie było. Pokochałam to miasto. 

Dużo rodzajów grilli w ofercie sklepu 

grilleRodziców odwiedzałam raz w miesiącu, ponieważ było to dość daleko i częściej nie miałam możliwości do nich jeździć. Szykowała się jednak okazja na odwiedziny, bo zbliżał się dzień ojca i koniecznie chciałam jechać do taty. Wiedziałam już, że najbardziej chciałby dostać w prezencie nowego grilla i zdecydowałam, że właśnie to ja mu kupię taki prezent. Mój chłopak polecił mi sklep, w którym były dostępne najlepsze grille w mieście i przekonał, że na pewno wybiorę coś interesującego. Zaraz po pracy wybrałam się więc do tego sklepu, żeby poszukać grilla dla taty. Wiedziałam od niego, że najlepiej odpowiadałby mu grill na prąd i takiego właśnie szukałam w sklepie. Tak jak mówił mój chłopak, dostępnych było wiele rodzajów grilli i miałam z czego wybierać. Trafiłam akurat na promocję grilli na prąd co mnie cieszyło, bo ceny były bardzo przyzwoite. Samodzielnie wybrałam grilla dla taty i zadowolona z siebie wróciłam do domu. Zamówiłam taksówkę, ponieważ grill był dość ciężki i nie chciałam wracać autobusem z takim pakunkiem. W domu zapakowałam grilla w ładny papier i następnego dnia pojechałam do taty. Z prezentu był bardzo zadowolony, bo grill był doskonały.

Tata od razu zrobił kiełbasę z grilla, która była bardzo smaczna. Była piękna pogoda tego dnia i większość czasu spędziłam w ogrodzie z rodzicami. Dopiero następnego dnia wróciłam do Torunia, gdzie czekał na mnie mój chłopak. To był bardzo miły weekend.