Skorzystałam z pomocy biura nieruchomości

Moi dziadkowie od strony ojca pochodzili z Katowic. Tam całe życie mieszkali i pracowali. Ostatnio odziedziczyłam po nich mieszkanie. Nie zamierzałam się przeprowadzać do tej miejscowości. Nie miałam też czasu na zajmowanie się wynajmem mieszkania, dlatego zdecydowałam się je sprzedać. Również w tym przypadku potrzebowałam pomocy osób, które zajmowały się tym zawodowo.

Potrzebowałam doświadczonego biura nieruchomości

katowice - biuro nieruchomościUznałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla mnie skorzystanie z pomocy pośrednika sprzedaży nieruchomości. Najlepiej, aby była to osoba, która posiada doświadczenie i bardzo dobrze zna rynek nieruchomości w miejscowości Katowice – Biuro nieruchomości, z którego pomocy zdecydowałam się skorzystać, spełniało wszystkie moje oczekiwania i preferencje. Znalazłam tam bardzo dobrego pośrednika, który wyróżniał się pozytywnymi rekomendacjami poprzednich klientów oraz dużym zaangażowaniem w pracę. Pomagał on niemal na każdym etapie związanym ze sprzedażą nieruchomości w tej miejscowości. Z jego pomocą uzyskałam rzetelną wycenę mieszkania, dzięki czemu wiedziałam, ile mogę żądać od potencjalnych klientów, tak aby nie odstraszyć ich ceną. Następnie pomógł mi on przygotować mieszkanie do sprzedaży i skonstruować odpowiednie ogłoszenie sprzedażowe, które zostało umieszczone na stronie internetowej biura nieruchomości oraz popularnych portalach zewnętrznych.

Dzięki temu bardzo szybko znaleźli się chętni klienci na to mieszkanie. Byłam bardzo zadowolona szczególnie z tego, że to pośrednik był odpowiedzialny za oprowadzanie klientów po mieszkaniu i odpowiadanie na ich wszystkie pytania. W końcu ktoś zdecydował się zakupić nieruchomość. Także na tym etapie mogłam liczyć na profesjonalną pomoc biura nieruchomości, które pomogło mi ze wszystkimi formalnościami.