skuteczna kriolipoliza w szczecinie

 

Nawet stosując doskonałą dietę odchudzającą oraz prowadząc aktywny tryb życia i ćwicząc na siłowni nie zawsze jesteśmy w stanie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej ze wszystkich miejsc. Kobiety genetycznie mają tendencję do odkładania się tłuszczu w różnych miejscach, który nie chce się zniwelować podczas ćwiczeń, co w takiej sytuacji zrobić?

Alternatywa dla liposukcji

skuteczna kriolipoliza w szczecinieBiologia kobiety jest już tak skonstruowana, że mamy często tendencję do odkładania się tłuszczu w miejscach w których bardzo ciężko go później zrzucić. Mowa tu chociażby o boczkach, biodrach, udach, czy brzuchu. Nawet ćwicząc na siłowni i modelując sobie ładnie sylwetkę nagle może okazać się, że nasze proporcje są nieco zaburzone właśnie przez to, że tłuszczyk w danych miejscach nie chce nam zejść. W takiej sytuacji może nam pomóc uporać się z nim skuteczna kriolipoliza W Szczecinie znajdziemy gabinety medycyny estetycznej, które posiadają w swojej ofercie wykonywanie tego zabiegu. Stanowi on rewelacyjną alternatywę dla znanej wszystkim liposukcji, która należy do jednych z najbardziej ryzykownych operacji. Kriolipoliza jest bezpieczna dla naszego organizmu, a jej działanie opiera się na jak najbardziej zbliżonym do natury. Cały zabieg polega na schłodzeniu tkanek tłuszczowych w taki sposób, aby doprowadzić do ich rozpadu. Mrożenie tkanki tłuszczowej sprawia, że lipidy ją tworzące zostają uwolnione i przetransportowane do układu limfatycznego, a następnie w sposób naturalny i fizjologiczny wydalone z naszego organizmu.

Jest to rewelacyjny zabieg za sprawą którego możemy wymodelować naszą sylwetkę pozbywając się tkanki tłuszczowej z trudnych miejsc na ciele takich jak właśnie brzuch, dolnej oraz górnej partii ud, a nawet i z naszej twarzy. Zabieg jest bezbolesny i komfortowy, a jego efekty zaczynają być widoczne po około miesiącu od jego wykonania.