Solidny rower szosowy

Rowery szosowe to dziś pojazdy bardzo zróżnicowane, bowiem różnią się konstrukcją, osprzętem, a także rodzajem komponentów, z jakich są wykonane. Jedynym, stałym elementem, który je łączy jest charakterystyczna, wygięta w kształt baranich rogów, kierownica. 

Czy rowery szosowe Rometu są tanie?

rower szosowy rometKształt kierownicy jest zabiegiem, który umożliwia przyjęcie optymalnej, aerodynamicznej pozycji podczas jazdy. Dzięki czemu można uzyskać maksymalną prędkość nieco szybciej i jest to nieoceniony podczas skomplikowanych zjazdów. Rowery szosowe, jakie znajdziemy w ofercie firmy Romet są jednymi z najtańszych na rynku. Bowiem za podstawowy model nie zapłacimy więcej niż dwa tysiące złotych. Natomiast jeśli mówimy o rowerach szosowych dla profesjonalistów, w których niektóre elementy są wykonane z włókna węglowego, to ich koszt to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jednak większość klientów kupuje rower szosowy Romet ze średniej półki cenowej, czyli takiej gdzie ceny oscylują między dwoma i pół, a czterema tysiącami złotych. W tej cenie Romet proponuje nam jednoślady, których wyposażenie i osprzęt jest tak samo wysokiej jakości, jak u konkurencji, jednak cena jest znacznie niższa. W przypadku niektórych modeli może ona sięgać kilkunastu procent, co może przełożyć się nawet na kilkaset złotych. Sama marka jest gwarantem sprzętu niezawodnego i godnego polecenia, bowiem jej długa, bo ponad pięćdziesięcioletnia, obecność na rynku mówi sama za siebie. Rowery tej firmy możemy kupić w salonach stacjonarnych oraz online. 

Wielu klientów decyduje się na markę Romet wcale nie dlatego, że ma niższe ceny niż konkurencja, ale dlatego, że produkuje naprawdę świetne rowery. Są one nie tylko solidne i nadające się na każdą trasę, ale także bardzo wygodne i technologicznie zaawansowane.