Sposób na spokojny sen oraz zabawę dziecka

Spokojny sen oraz bezpieczna zabawa dają maluchowi możliwość prawidłowego rozwoju. Ciekawe, stymulujące zabawki sensoryczne oraz edukacyjne nie zastąpią mięciutkiej, ciepłej poduszki. Dzieci mogą na nich nie tyko spać, ale także przytulać się podczas dziennej zabawy z mamą.

Komfort dzięki poduszkom dla dzieci

komfortowa poduszka dla dzieckaPoduszki, są jednymi z najatrakcyjniejszych artykułów dla dzieci. Różnorodność kształtów, kolorów, faktur i wzorów, sprawiają, że nie można się im oprzeć. Nawet jeśli już jakąś mamy, kupujemy nowe dla dekoracji, zabawy lub snu dziecka. W ostatnim czasie popularne stały się poduszki w kształcie liter: I, L lub C. Są to wielofunkcyjne artykuły nie tylko dla dziecka, ale także dla kobiet w czasie ciąży. Przyszła mama może wygodnie na niej spać, bez ucisku na brzuch. Po urodzeniu maluszka, można na niej karmić dziecko, które wygodnie leży na poduszce podczas jedzenia. Dla starszego dziecka poduszka może być przydatna jako kojec, kiedy maluch zaczyna siadać. Dzięki niej dziecku nie grozi upadek na twarde podłoże. Starsze dzieci uwielbiają przytulać się do poduszek, mogą na nie siadać i bawić się np. w węża. Tworzą z nich swoje terytoria, do których nikt nie może wchodzić. Różnorodność kolorów i wzorów sprawia, że możemy mieć poduszkę dla siebie, noworodka oraz starszego dziecka. Faktury materiału mogą być bawełniane, z kory, welurowe oraz minky. Bezpieczna, komfortowa poduszka dla dziecka ma zdejmowaną poszewkę, dzięki czemu można ją prać, a jeśli nam się znudzi kupić inny wzór.

Każdy kształt: liter, kół, kwadratów, prostokątów czy nawet kształt zwierząt każdemu maluchowi umili dobrą zabawę, udekoruje dziecięcy pokój, a mamie zapewni komfort w odpoczynku. Wielobarwność poduszek pozwoli dopasować ją do wystroju każdego wnętrza.