Szukanie najlepszego instruktora nauki jazdy

Moja osiemnastoletnia córka oznajmiła mi, że chciałaby się zapisać na naukę jazdy. Trochę nie spodobał mi się ten pomysł, ale w sumie wiem, że i tak ten moment kiedyś nastąpi. Muszę jakoś znaleźć dla niej dobrego instruktora, by nauczyła się jeździć.

Znalezienie najlepszego instruktora nauki jazdy

najlepszy instruktor nauki jazdy w krakowieZnalezienie instruktora dla mojej córki na pewno trochę zajmie. Mieszkamy w Krakowie i tutaj jest mnóstwo różnych szkół nauki jazdy. Ważne dla mnie jest to, by był to najlepszy instruktor nauki jazdy w krakowie. Postukiwania rozpoczęłyśmy od przejrzenia Internetu. Tam można znaleźć wiele różnych opinii na temat instruktorów. Najpierw wybrałyśmy kilka szkółek nauki jazdy, a następnie sprawdzałyśmy zdawalność kursantów u konkretnych instruktorów. Zapoznałyśmy się też z opiniami kursantów, co jest bardzo ważne. Nikt tak jak oni nie potrafią opisać instruktorów. To w końcu oni mieli z nimi do czynienia. Nareszcie udało nam się znaleźć idealnego instruktora. Postanowiłyśmy, że pojedziemy do tej szkoły nauki jazdy. O wszystko się wypytamy i wtedy dopiero podejmę ostateczną decyzję, czy zapisać tam swoją córkę. Na miejscu okazało się, że był tam ten instruktor, więc to jemu zadawałyśmy pytania. Po drodze spotkałyśmy też kolegę córki, który również u niego podejmuje naukę jazdy. Zachwalał bardzo tego instruktora, więc postanowiłam, że zapiszę córkę na upragniona naukę jazdy. Mam nadzieję, że sobie poradzi za kierownicą. W końcu bardzo pragnie mieć prawo jazdy.

Minął już miesiąc odkąd moja córka została zapisana na naukę jazdy. Odbyła już wszystkie zajęcia teoretyczne. Wczoraj odbyła pierwszą lekcję za kierownicą. Stwierdziła, że bardzo dobrze sobie poradziła. Ja jej ufam, wiem, że na pewno mówi mi prawdę. Cieszę się, że córka dobrze sobie radzi.