Usługi tworzenia drzew genealogicznych

Kilka lat temu ukończyłam studia humanistyczne i stałam się magistrem historii. Specjalizowałam się w wielu badaniach naukowych, jednak moje badania doktorskie oscylowały wokół szeroko pojętej antropologii człowieka i jego pochodzenia. Postanowiłam także otworzyć swój własny biznes, który miał mi pomóc zarówno w moich badaniach naukowych, jak i zdobyć doświadczenie w pracy z ludźmi.

Utworzenie drzewa genealogicznego

drzewo genealogicznePonieważ moje wykształcenie pomogło mi w zdobywaniu wszelkich przydatnych informacji, postanowiłam wykorzystać te umiejętności i otworzyć swój własny biznes. Pewnego dnia, zgłosiła się do mnie rodzina, która chciała stworzyć swoje własne drzewo genealogiczne, zatem nie zastanawiając się długo, przystąpiłam do naukowej pracy nad zleceniem. Wiedziałam gdzie kierować swoją uwagę, zatem rozpoczęłam kwerendę w miejscowych i większych archiwach państwowych i kościelnych, a następnie udałam się do innych instytucji publicznych i samorządowych w celu wydobycia jak największej ilości potrzebnych dokumentów. Po zebraniu wszystkich interesujących mnie informacji, zabrałam się za tworzenie drzewa genealogicznego, które mogło powstać przy pomocy programów graficznych. Po kilku miesiącach, mogłam zaprezentować efekty swojej pracy klientom. Po odebraniu swojego zlecenia, rodzina nie kryła wzruszenia, a fakty, które ujrzały światło dziennie podczas tworzenia tej genealogii były zaskakujące dl familii. Od tego momentu, często pomagałam innym rodzinom w odnalezieniu ich przeszłości i korzeni rodzinnych.

Od jakiegoś czasu zawodowo pomagałam rodzinom, a także instytucjom i wszelkim firmom w tworzeniu swoistego planu pamięciowego wydarzeń z przeszłości oraz wszelkich powiązań rodzinnych. Moja firma stawała się coraz bardziej popularna, a ja cieszyłam się, że mogę odkrywać z przeszłości, dzięki moim umiejętnościom i móc pomagać innym odnajdywać ich korzenie rodzinne.